O2 spouští Funblog: mobilní sdílení fotek a videí

O2 přináší svým zákazníkům novou WAPovou službu nazvanou Funblog, která umožňuje svým uživatelům sdílení fotografií a videí prostřednictvím mobilních telefonů. Funblog je od včerejšího dne součástí mobilního portálu O2 Activea, najdete jej v sekci Zábava. Funblog v mobilu můžete používat při každé příležitosti – při cestě do práce, na obědě, v restauraci nebo třeba v posteli. Uživatel, který chce na Funblogu zveřejňovat fotografie a videa, se musí zaregistrovat, volí si přezdívku, dále zadá svůj věk a region.

Na závěr je nutné souhlasit s pravidly. Na základě registrace se vytvoří uživatelský účet, který je vázaný na číslo mobilního telefonu, ze kterého byl vytvořen. Funblog je rozdělen na verzi standardní a erotickou, obě verze mají totožnou funkčnost a přepínání mezi oběma je možné na hlavní straně služby. Zaslané příspěvky lze členit do několika kategorií jako například: vtipné, sport, cestování, párty, atd. pro standardní verzi a muži a ženy pro erotickou verzi.

Registrovaný uživatel může do blogu zasílat fotografie a videa buď zasláním pomocí MMS na číslo 999109 (cena MMS je 1 Kč) nebo využitím uploadovacího formuláře v na wapu O2 Active. Každý nahraný příspěvek před zveřejněním projde autorizací administrátora služby. Ke každému příspěvku je možné přidávat komentáře, a to pouze registrovanými uživateli. Uživatel může upozornit na konkrétní příspěvek jiného uživatele odesláním odkazu ze stránky příspěvku zadáním telefonního čísla příjemce. Příjemce obdrží SMS s wapovým odkazem příspěvku.

Ceník Funblogu:

Verzevstupsurfovánístahování videí
standardnízdarmazdarma5 Kč/kus
erotická10 Kč/10 min., 30 Kč/60 min., 50 Kč/24 hodzdarma10 Kč/kus

Témata článku: Operátoři, O2, Sdílení, Mobil

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14