O2 spouští Funblog: mobilní sdílení fotek a videí

O2 přináší svým zákazníkům novou WAPovou službu nazvanou Funblog, která umožňuje svým uživatelům sdílení fotografií a videí prostřednictvím mobilních telefonů. Funblog je od včerejšího dne součástí mobilního portálu O2 Activea, najdete jej v sekci Zábava. Funblog v mobilu můžete používat při každé příležitosti – při cestě do práce, na obědě, v restauraci nebo třeba v posteli. Uživatel, který chce na Funblogu zveřejňovat fotografie a videa, se musí zaregistrovat, volí si přezdívku, dále zadá svůj věk a region.

Na závěr je nutné souhlasit s pravidly. Na základě registrace se vytvoří uživatelský účet, který je vázaný na číslo mobilního telefonu, ze kterého byl vytvořen. Funblog je rozdělen na verzi standardní a erotickou, obě verze mají totožnou funkčnost a přepínání mezi oběma je možné na hlavní straně služby. Zaslané příspěvky lze členit do několika kategorií jako například: vtipné, sport, cestování, párty, atd. pro standardní verzi a muži a ženy pro erotickou verzi.

Registrovaný uživatel může do blogu zasílat fotografie a videa buď zasláním pomocí MMS na číslo 999109 (cena MMS je 1 Kč) nebo využitím uploadovacího formuláře v na wapu O2 Active. Každý nahraný příspěvek před zveřejněním projde autorizací administrátora služby. Ke každému příspěvku je možné přidávat komentáře, a to pouze registrovanými uživateli. Uživatel může upozornit na konkrétní příspěvek jiného uživatele odesláním odkazu ze stránky příspěvku zadáním telefonního čísla příjemce. Příjemce obdrží SMS s wapovým odkazem příspěvku.

Ceník Funblogu:

Verzevstupsurfovánístahování videí
standardnízdarmazdarma5 Kč/kus
erotická10 Kč/10 min., 30 Kč/60 min., 50 Kč/24 hodzdarma10 Kč/kus
Diskuze (11) Další článek: T-Mobile a 3: Britové dostanou největší HSDPA síť v Evropě

Témata článku: Operátoři, O2, Mobil, Sdílení

Určitě si přečtěte