O2 spouští svůj vlastní komunitní portál

O2 spustil nový komunitní portál na adrese Ochutney.cz, kde najdete pohromadě funkce známé z jiných komunitních webů. Ochutney nemá být jen místem, kam lidé budou chodit pasivně za zábavou. Portál bude místem, kde si uživatelé budou moci sami vytvořit svůj vlastní prostor podle jejich zájmů, života a koníčků a interaktivně ho upravovat a sdílet s přáteli.

" Svět kolem nás je plný vjemů a zážitků, o které bychom se chtěli podělit se svými přáteli, rodinou a někdy i s celým světem. Ochutney.cz je jedinečnou příležitostí a místem, jak toho dosáhnout. Uživatelé si zde mohou vytvořit svůj vlastní unikátní svět obklopený přáteli a sdílet s nimi vše co je baví a zajímá,"říká Jana Vyhlídalová, ředitelka útvaru Informačních služeb Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Na ochutney.cz bude možné sdílet s přáteli například fotografie z dovolené, videa z festivalu nebo nejnovější demo své kapely. Největší výhodou pak je, že bude jen na uživateli, jestli například fotografie z dovolené nebo večírku s přáteli nahraje rovnou na akci ze svého telefonu, anebo v klidu po návratu z Kanárských ostrovů doma u počítače. Díky svému vlastnímu prostoru na ochutney.cz tak bude možné sdílet svůj život prakticky minutu po minutě s ostatními, a to bez ohledu na to, jestli uživatel sedí zrovna v obývacím pokoji nebo na druhém konci světa. Tento nový portál kombinuje dohromady všechny výhody a funkce známé z různých komunitních webů. Revoluční možnost nahrávání přímo z mobilních telefonů bude spuštěna již v druhé polovině roku 2008.

Portál Ochutney.cz bude kromě obsahu tvořeného samotnými uživateli navíc plný exkluzivních materiálů a zajímavých bonusů. Díky partnerství s dlouho očekávaným velkofilmem Juraje Jakubiska - Bathory, bude možné nahlédnout do zákulisí tohoto dosud nejdražšího filmu české historie.

Témata článku: Operátoři, O2, Zajímavý bonus, Velkofilm, Port

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14