O2 Trio: internet, televize a neomezené volání

Telefónica O2 Czech Republic jako první integrovaný operátor na českém trhu přináší svým zákazníkům kompletní balíček telekomunikačních služeb a služeb z oblasti zábavy za jednu vysoce konkurenční cenu pod značkou O2 TRIO. Nová služba O2 TRIO nabídne zákazníkům hned tři služby v jednom - vysokorychlostní O2 Internet Expres, multimediální televizi O2 TV a neomezené volání zdarma do pevných sítí v České republice, to vše za jeden měsíční poplatek. V rámci akční nabídky zaplatí zákazník za základní balíček 1189 Kč, což představuje úsporu až 594 Kč oproti ceně, kterou by zaplatil při pořízení těchto služeb samostatně. Po prvních třech měsících budou zákazníci služby O2 TRIO moci nadále ušetřit více než 237 Kč. Služba tak přináší výraznou a trvalou finanční úsporu v domácím rozpočtu.

Andrej Torriani, marketingový ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic říká: „Naše nová nabídka je jen logickou cestou, jak uspokojit poptávku trhu a poskytnout zákazníkům služby, které vyžadují a které jim zároveň šetří peníze. Díky volání zdarma, neomezenému přístupu k internetu a nejlepší nabídce televizní a filmové zábavy, začnou zákazníci pociťovat výhody konvergentní nabídky společnosti Telefónica O2. Kromě toho jim používání služby O2 TRIO přináší i finanční výhodu. Její hodnota se dá vyjádřit jako bezplatné využívání multimediální televize O2 TV po dobu tří měsíců nebo jako vysoce atraktivní cena za vysokorychlostní internet.“

Akční a standardní cena služby:

 O2 TRIOúspora měsíc/KčO2 TRIOúspora měsíc/KčO2 TRIOO2 TRIO
internet512 kb/s 2048 kb/s 3072 kb/s4096 kb/s
televizeZábava/Kino Zábava/Kino Zábava/KinoZábava/Kino
pevná linkaNonstop Nonstop NonstopNonstop
akční cena tři měsíce*1 189 Kč594 Kč1 379 Kč641 Kč--
standardní cena*1 546 Kč237 Kč1 736 Kč284 Kč1 974 Kč2 450 Kč
*ceny platí od aktivace se závazkem (12 měsíců), u akční nabídky musí být aktivace provedena nejpozději do 30. dubna 2007

Cena aktivace O2 TRIO

O2 TRIO si mohou pořídit jak noví, tak stávající zákazníci, a to za pouhou 1 Kč se závazkem na 12 měsíců nebo za 784 Kč bez časového závazku. Aktivace za těchto podmínek je umožněna i zákazníkům, kteří již závazek mají na některou z jednotlivých služeb Internet Expres, O2 TV nebo pevnou linku.

Koncová zařízení ke službě O2 TRIO

Se službou O2 TRIO zákazník získá za pouhou 1 Kč čtyřportový ADSL modem D-link DSL-584T, který je nastaven pro vysokorychlostní internet i multimediální televizi O2 TV zároveň. Dále zákazník získá televizní Set-top-box iCAN 3800TW-IP do pronájmu za 1 Kč měsíčně. Tento Set-top-box kromě multimediální televize O2 TV dokáže zároveň přijímat i digitální pozemní vysílání ve formátu DVB-T a je tak vhodný pro zákazníky v oblastech, kde je postupně nahrazováno analogové pozemní vysílání vysíláním digitálním.

Diskuze (10) Další článek: Nové tarify Twist: zázrak se nekoná

Témata článku: Operátoři, O2, Základní balíček, Volání, Internet, Televize, Atraktivní cena, TRI, Neomezené volání

Určitě si přečtěte