O2: Valentýnská soutěž o zimní pobyt

Mobilní operátor O2 připravil svým zákazníkům novou kreativní soutěž, ve které jde o hlavní výhru v podobě třídenního zimního pobytu ve středisku Herlíkovice včetně lyžařské permanentky.

Podmínkou účasti v soutěži je vytvoření nejoriginálnějšího valentýnského přání. Přání nesmí být delší než 160 znaků a jeho odeslání poté provedete formou textové zprávy na telefonní číslo 999 248. Cena za odeslanou zprávu je dle vašeho tarifu do sítě O2.

Své valentýnské přání můžete odesílat až do 30. ledna, každý účastník může maximálně poslat 200 soutěžních přání z jednoho telefonního čísla. Celkem je ve hře 40 výher:

UmístěníVýhra
Hlavní výhraTřídenní pobyt v lyžařském středisku Herlíkovice pro 2 osoby s polopenzí, 2 permanentky na celodenní lyžování, půjčení lyžařského vybavení zdarma)
2. až 3. cenaDvoudenní pobyt v lyžařském středisku Herlíkovice pro 2 osoby s polopenzí, 2 permanentky na celodenní lyžování, půjčení lyžařského vybavení zdarma)
4. až 11. cena2 VIP vstupenky na pražskou lední revue Holiday on Ice 16.2. (lze také získat za Benefit body, podrobnosti zde)
12. až 19. cena2 vstupenky na pražskou lední revue Holiday on Ice 16.2. (lze také získat za Benefit body, podrobnosti zde)
20. až 40. cena30% sleva na jednodenní permanentku v lyžařských areálech Snowhill a 30% sleva na půjčovné sportovního vybavení v půjčovnách Yellow point nebo 30% sleva na služby lyžařské školy Snowhill
Výběr nejoriginálnějšího přání provede porota složená z marketingového oddělení organizátora soutěže. Výherci budou kontaktování telefonicky do týdne po skončení soutěže. Podrobná pravidla si můžete přečíst zde.

Diskuze (4) Další článek: Becker Travel Assist 7928: na ochutnávku (test)

Témata článku: Operátoři, O2, Soutěž, Valentýn

Určitě si přečtěte