O2: Vánoční hra o konzole Nintendo Wii

Až do konce prosince můžete zkusit štěstí v nové webové hře o herní konzole Nintendo Wii. I když hru pořádá O2, soutěžit může každý bez ohledu na používaného operátora.

Soutěž s názvem „Cesta ke hvězdám“ probíhá na vánočních stránkách O2, kde na vás po startu čekají dvě kola hry. V první části řeší hráč rébus v podobě umisťování palivového článku do zařízení, aby mohl se svojí raketou vůbec ke hvězdám vyrazit. Po úspěšném splnění úkolu si soutěžící v druhé části hry vybírá místo na hvězdné obloze, kam se vydá s raketou. Pokud se v tomto prostoru nachází výhra, hráč ji získává.

Oblast, která je považována za výherní, se mění v závislosti na čase. Od okamžiku spuštění (po každé výhře) její plocha roste a tím se zvyšuje i šance na výhru. Štěstěnu lze pokoušet i opakovaně. Výherci budou kontaktováni následující pracovní den na svém čísle, které uvedli při vstupu do hry. Podrobná pravidla si můžete přečíst zde.

Témata článku: Operátoři, O2, Nintendo, Konzole, Hra

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14