O2 vás vezme na Campus Party do Berlína. Stačí text o délce SMS

O2 vás vezme na Campus Party do Berlína. Stačí text o délce SMS

Campus Party Europe je největší festival technologií v Evropě. Ve dnech od 21. do 26. srpna 2012 se koná na bývalém letišti Berlin - Tempelhof a i vy můžete být přitom – díky Telefónice O2 téměř zdarma.

Inovace, kreativita, věda, hry, digitální zábava, open source, start-upy, sociální média, software, robotika, design atd – to jsou hlavní hesla Campus Party. V průběhu šesti dní se odehraje 600 hodin programu na 11 pódiích. Přednášet budou takové kapacity, jako například Sir Tim Berners-Lee (vynálezce www), Paulo Coelho (jeden z nejznámějších spisovatelů současnosti), či Don Tapscott (přední business konzultant a zastánce konceptu obchodní spolupráce Wikinomics). Kromě toho vzniknou další spontánní akce, které organizují účastníci v kampusu v rámci vlastní iniciativy a potrvají dlouho do noci. Pořadatelé očekávají účast asi 10 000 návštěvníků.

Česká Telefónica O2 vyhlašuje soutěž o 500 vstupenek na Campus Party, které obsahují i ubytování ve stanovém městě a dopravu z ČR do Berlína a zpět. Stačí napsat nápad, jak zlepšit svět pomocí digitálních technologií. A nemusí to být žádná propracovaná studie, právě naopak – čím stručnější, tím lepší. Pište na campusparty-cz@o2.com, nebo tweetujte s hashtagem #I4DA. Svůj nápad zkuste zasadit do jednoho z následujících témat:

 • Zaměstnanost mladých
 • Důstojné stáří
 • Inovativní podnikání
 • Zdraví
 • Internetové právo

Podle informací od pořadatelů do soutěže zatím mnoho nápadů nedorazilo. Jinými slovy, šance právě pro vás, jsou veliké! Soutěž končí 20. července.

Více informací na campus-party.eu a telefonica.cz/campus-party.

Témata článku: O2, Soutěže, Technologie, SMS

2 komentářů

Nejnovější komentáře

 • TrueStory 25. 6. 2012 18:47:52
  O2 prohrálo soud se zaměstnancem, který odešel pro neplacení mezd:...
 • Ludek_II 25. 6. 2012 18:02:15
  Jak zlepšit svět ? Zrušit zloděje typu O2, T-M a Voda a manažery...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení