O2 vstupuje do světa muziky

Telefónica O2 se v rámci projektu O2 Bubble stala partnerem tradičních rockových festivalů O2 Sázavafest, Rock for People, ale také Hip Hop Allstars a O2 Dance Music Awards. Proč zrovna O2 Bubble? Má to co dočinění se záplavou bublin na reklamách O2.

„Naším cílem je oslovit co největší množství mladých lidí, kteří mají blízko k muzice. Ovšem při množství žánrů a rozdílech v hudebním vkusu by bylo nereálné snažit se zaujmout všechny jen jedinou akcí. Proto je projekt O2 Bubble koncipován tak, aby si na své přišli tak odlišné skupiny jako jsou fanoušci rocku, hiphopeři nebo třeba milovníci ethno music,“ uvádí Tomáš Dufek manažer pro sponzoring a interaktivní partnerství společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: „Tam, kde se objeví slogan Powered by Bubbles, bude připraveno vždy něco navíc - super muzika, hry, soutěže, interaktivní zóny a další vychytávky."

Novinkou na open air festivalech budou speciální O2 zóny, které nabídnou nejen občerstvení a prostor pro načerpání sil, ale také řadu akčních soutěží i možnost dobít si mobil nebo si zasurfovat na internetu. Vybrané koncerty a vystoupení bude možné sledovat on-line přes internet, nebo dokonce v mobilu.

O2 Bubble zahrnuje nejen jednorázové festivaly nebo koncerty, ale řadu navazujících hudebních akcí, které se konají během celého roku v různých místech Čech a Moravy. Zatímco většina jarních koncertů byla jen prvním rozjezdem před velkými letními festivaly, anketa O2 Dance Music Awards už zná po několika zahřívacích kolech i své vítěze. V pátek 6. dubna je v pražském klubu Abaton po uzavření SMS hlasování představili moderátoři Leila Abassová a Maks.Více o anketě i o výsledcích najdete na http://www.dancemusicawards.cz.

Diskuze (2) Další článek: Nokia Smart2Go: mapy v mobilu zdarma (test)

Témata článku: Operátoři, O2, Vstup, Rock for People, Svět

Určitě si přečtěte