O2: Výběr uvítací melodie přes číslo *66 je nyní zdarma

Uvítací melodie je služba, která zpříjemní volání volajícím na vaše telefonní číslo, poněvadž místo klasického vyzváněcího tónu volající uslyší vámi vybranou melodii nebo hlášku. Mobilní operátor O2 nyní v tichosti upravil u této služby ceny a tak svým zákazníkům připravil jedno malé a nečekané překvapení.

Výběr uvítací melodie se u O2 uskutečňuje třemi způsoby. Zákazník může navštívit na webu portál O2 Active (zde je možno provést objednávku také formou SMS), když nemáte přístup na internet, lze se na tento portál taktéž připojit přímo z mobilního telefonu na wapovou verzi O2 Active. Třetí možností je zavolání na speciální linku *66, kde si lze melodie před objednáním i poslechnout přímo v telefonu, takže uslyšíte přesně to, co volající. Volání na toto číslo bylo ještě donedávna účtováno sazbou 2,50 Kč/min., ale tato sazba již pro paušální zákazníky O2 neplatí, ti nyní mohou na číslo *66 volat zcela zdarma a napořád. Předplacení zákazníci jsou na tom o něco hůř, protože pro ně se sazba za volání nezměnila a stále platí 2,50 Kč za minutu hovoru. Strukturu linky *66 najdete zde.

U všech tří způsobů objednání si můžete uvítací melodie nastavit pro určitá čísla či specifický čas. Pro službu uvítací melodie platí následující ceník:

 Cena pro paušální zákazníkyCena pro předplacené zákazníky
Aktivace službyzdarma
Měsíční poplatek15,00 Kč
Zvuk či hláška10,00 Kč
Melodie25,00 Kč
Melodie za 10 Kč10,00 Kč
Sekce zdarmazdarma
Změna nastavení službyzdarma
Volání na číslo *66zdarma2,50 Kč*
Odesílání SMS s požadavky na službudle tarifu

* účtuje se po 30 sekundách
Diskuze (8) Další článek: Nákup pomocí mobilu udělá z pokladních nezaměstnané

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Výběr, Číslo, Melodie, Uvítací melodie, Pře


Určitě si přečtěte