O2: vyjádřete svůj názor a nechte si zaplatit měsíční útratu

Pokud se vám stává, že své měsíční vyúčtování kvůli tušené vysoké částce k úhradě nechcete ani vidět, můžete zkusit štěstí v nové soutěži s O2 a nějaký ten účet si nechat zaplatit od operátora. Všechno co proto musíte udělat je vyplnit elektronický formulář (registraci) a dále ohodnotit, popřípadě okomentovat podobu letáčku, kterou dostáváte společně s měsíčním vyúčtováním. Zapojit se mohou jak zákazníci s mobilním paušálním číslem, tak majitelé pevných linek. Jediné omezené spočívá v čísle faktury, které lze zadat jen jednou, ale soutěžit můžete každý měsíc opakovaně až do odvolání. Výhru v podobě až 5 000 Kč na úhradu dalších faktur získá každý týden ten šťastlivec, jehož registrace a hlasování bude doručena jako stá v pořadí.

Klepněte pro větší obrázek

Soutěžit můžete na těchto adresách:

Kompletní podmínky soutěže naleznete zde.

Témata článku: Operátoři, O2, Elektronický formulář

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14