O2 vylepšil hlasovou schránku všem zákazníkům

Od 18. srpna do 9. září docházelo postupně u všech uživatelů hlasové schránky O2 k automatickému vylepšení. Inovací v novém záznamníku není zrovna málo, zákazníci si mohou nechat posílat své vzkazy zdarma v příloze e-mailu, dále došlo ke zvětšení parametrů pro uchování zpráv, sjednocení menu mobilních a pevných hlasových schránek a rovněž se zvýšil komfort obsluhy.

Největším plusem je ovšem správa schránky pomocí nové internetové samoobsluhy, kde lze například provádět administraci uvítacích pozdravů, faxová nastavení, nastavení přístupu či způsob oznamování o nově uložené zprávě.

TIP: Na toto téma se také diskutuje v našem mobilním fóru

Způsob vytáčení hlasové schránky se nemění, stále platí číslo *99 ze svého mobilního telefonu nebo +420602989898 z libovolné sítě. Heslo, jméno schránky a uvítací zprávy budou automaticky převedeny do nové verze záznamníku. Cena za volání do hlasové schránky se řídí vámi používaným tarifem. Rovněž zůstaly zachovány všechny verze schránek. U variant O2 Expres Plus (měsíční poplatek 33,32 Kč) a O2 Expres Fax (měsíční poplatek 113,05 Kč) je vybírání zpráv stále zdarma.

Diskuze (18) Další článek: U:fon nabídne přístup k internetu přes mobil

Témata článku: Operátoři, O2, Zákaz, Hlas

Určitě si přečtěte