O2 vylepšuje svou Poslední šanci

Před několika týdny jsme přinesli informaci o nové kategorii „Poslední šance“, která se objevila na portálu O2 Active. V té době jste si mohli objednat MMS obrázky za sníženou cenu 9,90 Kč (standardní cena přitom je 24,90 Kč) a java hry za 30 Kč (běžná cena dosahuje až 90 Kč). Nyní dochází k rozšíření této rubriky o další položku.

Novinkou v Poslední šanci jsou nyní tapety, které jsou nabízeny zákazníkům sítě O2 za 19,90 Kč proti původní ceně 39,90 Kč. Další dochází k rozšíření výprodeje her. Nyní budou hry za částku 30 Kč přidávány do rubriky pravidelně každý měsíc.

Poslední šance obsahuje položky, které v nabídce operátora končí. U tapet a obrázků dokonce naleznete počet dní, po které je možné si tuto položku ještě objednat.

Témata článku: Operátoři, O2, Počet dní

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14