O2 začíná vracet zálohy na volání

Na začátku prosince loňského roku jsme vás informovali o tom, že mobilní operátor O2 přestal vybírat jednorázové finanční záruky při nové aktivaci paušálních mobilních služeb. Zákazníkům, kteří uzavřeli smlouvu v minulosti a zálohu zaplatili, ji pak bude v prvním čtvrtletí tohoto roku vracet.

Jak operátor slíbil, tak začal plnit. Od 4. června všem zákazníkům, kterých se vrácení záloh týká, postupně odesílá dopisy ve kterých si sám zákazník může vybrat, zda si přeje zálohu vrátit bankovním převodem, složenkou či jako přeplatek na měsíčním vyúčtování za telefon. Pokud vám dopis ještě nedošel, čekejte ho v nejbližších týdnech, každý den jsou dopisy rozesílány několika tisícům zákazníků.

Společnost Telefónica O2 přestala zálohy na volání vybírat protože je členem sdružení právnických osob SOLUS, což je sdružení na ochranu leasingu, úvěrů a dalších vybraných služeb poskytovaných spotřebitelům, podnikatelům a právnickým osobám. I díky němu může lépe posuzovat nové zákazníky a ověřovat si jejich platební morálku.

Témata článku: Operátoři, O2, Volání

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14