O2: živé přenosy z hokejové extraligy v mobilu

Od 14. září 2007 spustí operátor O2 ostrý provoz živých přenosů extraligy ledního hokeje. Po loňském testovacím provozu se společnost rozhodla ve vysílání pokračovat a navíc ho rozšířit. Přenosy budou takto zajišťovány celkem z devíti stadionů po celé České republice. Hokejoví fanoušci budou mít možnost vidět v přímém přenosu většinu utkání ať již s digitální televizí O2TV v digitální kvalitě obrazu a zvuku, dále na internetu nebo i ve svém mobilu.

Nejprve se zákazník rozhodne, v jakém médiu chce hokej sledovat. Pak si zvolí variantu měsíčního nebo denního přístupu, který mu umožní vidět všechny vysílané zápasy daného dne, a to s možností mezi nimi i přepínat.

O2 TV

V menu televize najdou zákazníci přehledný rozpis všech zápasů, které se hrají v daný den včetně místa a času. Pro přístup k přímým přenosům a do archivu odehraných zápasů si mohou aktivovat základní programovou nabídku „Sport“ (pro nové zákazníky nyní v akční nabídce s 50% ní slevou na 3 měsíce) nebo doplňkovou programovou nabídku „Extraliga plus“. V případě, že zákazník chce shlédnout zápasy daného vybraného dne, je pro něj připravena doplňková služba „Extraliga“, se kterou si snadno aktivuje jednodenní přístup.

Mobil

Informace o hokejovém dění najdou zákazníci na WAP portálu o2hokej.cz. Pro uživatele s telefonem podporujícím streaming se automaticky objeví nabídka mobilních přímých přenosů „HokejTV“. Stačí poslat SMS ve tvaru HOKEJ na číslo 999888 a fanoušci mají otevřenou cestu k dění na všech stadionech. Cena za jedno hrací kolo je 30 Kč nebo lze 150 Kč předplatit celý měsíc.

Internet

Na stránce www.o2hokej.cz je okno přehrávače, ve kterém mohou všichni fanoušci sledovat zápasy hokejové extraligy v živém internetovém přenosu. Stačí zadat heslo, to lze získat po odeslání SMS s textem HOKEJTV na číslo 9001150. Službu mohou využít zákazníci všech mobilních operátorů. Hokej TV na internetu stojí 50 Kč za 1 kolo (48 hodin) nebo 158 Kč za měsíc. Na výše odkazovaných webových stránkách nalezneme kromě internetových přímých přenosů z utkání extraligy všechny informace z O2 extraligy: průběžný stav všech utkání, program dalších kol, tabulky, sumární i týmové statistiky, soupisky a také informace o mobilních hokejových službách.

Přímé přenosy bude vyrábět a distribuovat přímo operátor O2 při současné spolupráci s jednotlivými hokejovými kluby. Díky vlastním kamerám tak zvedne i úroveň technického zázemí na jednotlivých stadionech. Ty nyní nabízejí záznam zápasu na velkoplošných televizních kostkách nad ledem a vnitřních okruzích.

Diskuze (2) Další článek: Dohazovač: nová seznamka na portálu Vodafone live! v září zdarma

Témata článku: Lední hokej, Mobil, Přenos, Doplňková služba, Extra


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 23

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 78