O2 zlevňuje roaming My Europe

My Europe je doplňkový roamingový balíček pro zákazníky O2, kteří mají aktivní Roaming nebo Easy Roaming.

Měsíční poplatek za používání balíčku My Europe je 356 Kč a jeho výhoda spočívá v bezplatném přijímání hovorů ve vybraných zahraničních zemích. Ovšem i tato výhoda je omezena maximální délkou příchozích hovorů v celkové výši dvou hodin za jeden den.

A teď se konečně dostáváme k příjemné změně. Od 15. října je snížena sazba při volání ze zahraničí do ČR (platí také pro odchozí hovory v rámci dané země) o 5,89 Kč za minutu. Ještě minulý týden jste mohli volat za částku 22,49 Kč/min., nyní platíte za minutu hovoru 16,60 Kč.

Měsíční poplatek je účtován vždycelou částkou, nezáleží tedy na době aktivace (nejvýhodnější je tedy aktivace na počátku účtovacího období).

Ceník roamingového balíčku My Europe:

Měsíční poplatekodchozí hovory v rámci dané země a do ČRpříchozí hovory
356 Kč16,60 Kčzdarma

Ostatní hovory, SMS a MMS jsou účtovány standardním ceník podle zvoleného roamingového tarifu. My Europe lze využívat v Neměcku, Polsku, Rakousku, Španělsku, na Slovensku a ve Velké Británii.

Témata článku: Operátoři, O2, Roaming, EU, Europe, Roamingový balíček, Euro

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14