O2 zlevňuje roaming My Europe

My Europe je doplňkový roamingový balíček pro zákazníky O2, kteří mají aktivní Roaming nebo Easy Roaming.

Měsíční poplatek za používání balíčku My Europe je 356 Kč a jeho výhoda spočívá v bezplatném přijímání hovorů ve vybraných zahraničních zemích. Ovšem i tato výhoda je omezena maximální délkou příchozích hovorů v celkové výši dvou hodin za jeden den.

A teď se konečně dostáváme k příjemné změně. Od 15. října je snížena sazba při volání ze zahraničí do ČR (platí také pro odchozí hovory v rámci dané země) o 5,89 Kč za minutu. Ještě minulý týden jste mohli volat za částku 22,49 Kč/min., nyní platíte za minutu hovoru 16,60 Kč.

Měsíční poplatek je účtován vždycelou částkou, nezáleží tedy na době aktivace (nejvýhodnější je tedy aktivace na počátku účtovacího období).

Ceník roamingového balíčku My Europe:

Měsíční poplatekodchozí hovory v rámci dané země a do ČRpříchozí hovory
356 Kč16,60 Kčzdarma

Ostatní hovory, SMS a MMS jsou účtovány standardním ceník podle zvoleného roamingového tarifu. My Europe lze využívat v Neměcku, Polsku, Rakousku, Španělsku, na Slovensku a ve Velké Británii.

Témata článku: Operátoři, O2, Roaming, EU, Euro, Roamingový balíček

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

** Chování Čechů v zahraničí se změnilo zcela zásadně ** V Chorvatsku jsme surfovali 50× více a spotřeba rostla v celé EU ** Překupníci se zahraničními tarify se neobjevili, operátoři nezdražují

23.  9.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 68