O2TV 3D: nové zážitky ve třech dimenzích

O2 TV přináší převratnou novinku – 3D filmy přímo na televizní obrazovce. Od začátku dubna tak budeme moci sledovat filmy za pomoci speciálních 3D brýlí. V plánu jsou zatím atraktivní dokumentární filmy o přírodě a cestování (Safari Indonésie, Vanuatu, Egypt, Malajsie, Namibie a Omán) . Brýle již společnost odesílá poštou všem svým zákazníkům.

„Kromě největší nabídky zahraničních i českých filmů nabízených v sekci Videotéka, ze které si zákazníci mohou filmy objednávat, rozšiřujeme nyní nabídku o 3D filmy. O2 je jedinou televizní platformou nabízející 3D filmy českým zákazníkům. Díky ní si diváci mohou filmové triky, které byly dříve k vidění pouze v kinech, vychutnávat v pohodlí domova," uvedl Andrei Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Do katalogu budou postupně zařazovány další zajímavé tituly. Cena za shlédnutí jednoho hodinového filmu je 70 Kč, za půlhodinový dokument zákazníci zaplatí 49 Kč. V dubnu je jako bonus nabídnuta epizoda Namibie všem zákazníkům O2 TV zdarma. Všichni stávající i noví zákazníci dostanou zdarma i 3D brýle, aby si mohli novinky z 3D katalogu plně vychutnat.

Diskuze (5) Další článek: Modeo: HTC dostane televizi!

Témata článku: Operátoři, O2, Namibie, Vanuatu, Zážitky, Omán

Určitě si přečtěte