Obnovený Pokémon Go Safari Zone se v Praze nakonec uskuteční až 7. října

Praha se může znovu těšit na herní event Pokémon Go Safari Zone. Tato akce se měla původně uskutečnit již 5. srpna, nakonec byla odložena na 7. října. Akce se uskuteční na stejném místě, jak bylo avizováno dříve, tj. v nákupním centru OC Černý Most.

Vydavatel hry Pokémon GO zatím k eventu zmínil jen několik základních informací. Lístky na event budou v podobě QR kódů, které budou vydávány jen osobám starších 13 let a to po předložení občanského průkazu. Výdej vstupenek k eventu bude v režii jednotlivých nákupních center, která přesné podmínky zveřejní na svých Facebookových účtech. Za účast na eventu dostanete speciální medaili, která se objeví ve vašem profilu.

Pokéstopy v areálu obchodního centra budou hráčům vydávat speciální 2km vejce, mezi dostupnými pokémony má být shiny Pikachu, shiny Magikarp, Kangaskhan, Chancey, Larvitar a další. K eventu budou navázány i propagační aktivity v rámci obchodů v daném obchodním centru. Zatím to tedy vypadá, že se v Praze neobjeví žádní noví regionální pokémoni, protože zmiňovaný Kangaskhan se v Praze ukázal již v průběhu srpna.

Video vydané u příležitosti prvního výskytu legendárních pokémonů:

Moudřejší však budeme až po první vlně Safari Zone, která je v Evropě naplánována na 16. září. První eventy se uskuteční v německém Oberhausenu, Paříži a v Barceloně, 7. října se Safari Zone ukáže v Praze a Kodani, 14. října bude následovat Stockholm a holandský Amstelveen.

Zdroj Pokemongolive

Diskuze (4) Další článek: Sony představilo svoje „AirPods“. Jsou ve dvou barvách a mají aktivní potlačení hluku

Témata článku: Android, Mobilní hry, Pokémon GO, iOS, Barcelona, Akce, Bonus, První event, Základní informace, Vydavatel, Larvitar, MewTwo, Černý most, Evropa, Obchodní centrum, Event, Stockholm, Nákupní centrum, Safari Zone, OC černý most, Praha, Výskyt, První vlna, Kodaň, Pikachu

Určitě si přečtěte