Obnovený Pokémon Go Safari Zone se v Praze nakonec uskuteční až 7. října

Praha se může znovu těšit na herní event Pokémon Go Safari Zone. Tato akce se měla původně uskutečnit již 5. srpna, nakonec byla odložena na 7. října. Akce se uskuteční na stejném místě, jak bylo avizováno dříve, tj. v nákupním centru OC Černý Most.

Vydavatel hry Pokémon GO zatím k eventu zmínil jen několik základních informací. Lístky na event budou v podobě QR kódů, které budou vydávány jen osobám starších 13 let a to po předložení občanského průkazu. Výdej vstupenek k eventu bude v režii jednotlivých nákupních center, která přesné podmínky zveřejní na svých Facebookových účtech. Za účast na eventu dostanete speciální medaili, která se objeví ve vašem profilu.

Pokéstopy v areálu obchodního centra budou hráčům vydávat speciální 2km vejce, mezi dostupnými pokémony má být shiny Pikachu, shiny Magikarp, Kangaskhan, Chancey, Larvitar a další. K eventu budou navázány i propagační aktivity v rámci obchodů v daném obchodním centru. Zatím to tedy vypadá, že se v Praze neobjeví žádní noví regionální pokémoni, protože zmiňovaný Kangaskhan se v Praze ukázal již v průběhu srpna.

Video vydané u příležitosti prvního výskytu legendárních pokémonů:

Moudřejší však budeme až po první vlně Safari Zone, která je v Evropě naplánována na 16. září. První eventy se uskuteční v německém Oberhausenu, Paříži a v Barceloně, 7. října se Safari Zone ukáže v Praze a Kodani, 14. října bude následovat Stockholm a holandský Amstelveen.

Zdroj Pokemongolive

Diskuze (4) Další článek: Sony představilo svoje „AirPods“. Jsou ve dvou barvách a mají aktivní potlačení hluku

Témata článku: Android, Mobilní hry, Pokémon GO, iOS, Barcelona, Akce, Bonus, Paříž, Německý oberhausen, Základní informace, Obchodní centrum, AMS, Černý most, Regionální pokémon, Safari, Občanský průkaz, Centrum, První vlna, Unown, MewTwo, Safari Zone, OC černý most, Kodaň, Pokémon, Event


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 23

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 120

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22