Obnovený Pokémon Go Safari Zone se v Praze nakonec uskuteční až 7. října

Praha se může znovu těšit na herní event Pokémon Go Safari Zone. Tato akce se měla původně uskutečnit již 5. srpna, nakonec byla odložena na 7. října. Akce se uskuteční na stejném místě, jak bylo avizováno dříve, tj. v nákupním centru OC Černý Most.

Vydavatel hry Pokémon GO zatím k eventu zmínil jen několik základních informací. Lístky na event budou v podobě QR kódů, které budou vydávány jen osobám starších 13 let a to po předložení občanského průkazu. Výdej vstupenek k eventu bude v režii jednotlivých nákupních center, která přesné podmínky zveřejní na svých Facebookových účtech. Za účast na eventu dostanete speciální medaili, která se objeví ve vašem profilu.

Pokéstopy v areálu obchodního centra budou hráčům vydávat speciální 2km vejce, mezi dostupnými pokémony má být shiny Pikachu, shiny Magikarp, Kangaskhan, Chancey, Larvitar a další. K eventu budou navázány i propagační aktivity v rámci obchodů v daném obchodním centru. Zatím to tedy vypadá, že se v Praze neobjeví žádní noví regionální pokémoni, protože zmiňovaný Kangaskhan se v Praze ukázal již v průběhu srpna.

Video vydané u příležitosti prvního výskytu legendárních pokémonů:

Moudřejší však budeme až po první vlně Safari Zone, která je v Evropě naplánována na 16. září. První eventy se uskuteční v německém Oberhausenu, Paříži a v Barceloně, 7. října se Safari Zone ukáže v Praze a Kodani, 14. října bude následovat Stockholm a holandský Amstelveen.

Zdroj Pokemongolive

Témata článku: Android, Pokémon GO, Mobilní hry, iOS, Barcelona, Akce, Bonus, OC černý most, Pokémon Go Safari Zone, Evropa, Kodaň, Zdroj pokemongolive, Obchodní centrum, Protože, Nákupní centrum, První vlna, Centrum, Herní event, Občanský průkaz, Larvitar, Pikachu, Černý most, Event, Praha, Kangaskhan

4 komentářů

Nejnovější komentáře

  • 007uživatel 7. 9. 2017 9:51:15
    Oh bože ,budou akceptovat jakýkoli průkazný doklad s fotkou a datem...
  • Petr Šraier 7. 9. 2017 1:00:19
    Může se tímhle zabývat někdo s mozkem v hlavě???
  • Jirka Skryja 6. 9. 2017 19:00:27
    Od 13ti let chtějí kontrolovat OP? Ale když občanský průkaz je až od 15i?
Určitě si přečtěte

Asus už podruhé představil Zenfony 4. Byli jsme u toho

Asus už podruhé představil Zenfony 4. Byli jsme u toho

** Zenfone 4 a jeho varianty známe už od srpna ** Evropské verze se liší pouze v detailech. Známe ceny a dostupnost ** Překvapení se nekoná, další model jsme nedostali

21.  9.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Miksa Martin | 17

Platební služba Android Pay přijde do Česka na podzim

Platební služba Android Pay přijde do Česka na podzim

21.  9.  2017 | Kůžel Filip, Schwarzmann Marek | 56


komerční sdělení

Komerční sdělení