Ocarina: nejbláznivější aplikace pro iPhone

Mrzí vás, že jste se nikdy nenaučili hrát na žádný hudební nástroj? A co takhle naučit se hrát na iPhone? S aplikací Ocarina je to možné. Udělá vám z iPhonu jednoduchou flétnu. Pak už jen stačí držet prsty na správném místě a foukat do mikrofonu na telefonu. Vážně jsem se nezbláznil, funguje to. Stačí se podívat na následující video.

Co asi z videa příliš nepoznáte, je velká citlivost aplikace na sílu dechu. Čím více do iPhonu vydechnete, tím hlasitějších tónů se dočkáte. Na výběr máte také několik hudebních stupnic, iPhone tedy dokáže zahrát v různých tóninách. Aplikace také spolupracuje s GPS, můžete si tedy zkusit najít spoluhráče.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Ocarina stojí 0,79 euro a koupíte ji standardně přes App Store. Když se naučíte hrát, investované peníze se vám jistě brzo vrátí. Další informace hledejte zde.

Témata článku: Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Aplikace

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70