Odměny za věrnost dostanete už i od Oskara

Oskar nově nabízí svým firemním zákazníkům s uzavřenou písemnou smlouvou speciální věrnostní program Oskarova odměna. Funguje na principu střádání bodů, zde Oskarátů, které získáte po zaplacení měsíčního vyúčtování. Za nasbírané body si potom můžete pořídit nový telefon nebo příslušenství, dle aktuální nabídky.

Do nového Oskarova věrnostního programu se mohou zaregistrovat firemní zákazníci, kteří mají smlouvu uzavřenu déle než rok. Registrace se provádí v Oskarově samoobsluze. Pokud od podpisu vaší smlouvy ještě rok neuběhl, začnou se vám Oskaráty přičítat až se tak stane.

Hodnota Oskarátu je v kurzu jedna k jedné vůči koruně. Jejich počet za každé zúčtovací období vám bude přidělen na základě procentuálního podílu ze zaplacené částky za vyúčtování. Jak velké bude toto procento závisí na délce trvání smlouvy, pohybuje se v rozmezí 3-5%.

Délka trvání smlouvy

Procento z vyúčtování

1 rok

0%

1 - 3 roky

3%

3 - 5 let

4%

5 a více let

5%

O stavu vašeho Oskarátového konta se můžete informovat v Oskarově samoobsluze nebo automaticky pomocí pravidelně zasílané SMS zprávy. Oskaráty pak můžete utratit na nákup telefonu nebo příslušenství z aktuální Oskarovy nabídky. Minimální částka, kterou při nákupu musíte uhradit penězi je 20 Kč bez DPH.

Na stálé zákazníky by se nemělo zapomínat a podobné hýčkání je jistě vítaným zpestřením. Bohužel však jen pro omezený počet klientů. I běžní, nefiremní zákazníci by jistě rádi uvítali podobný program, inspiraci by si Oskar mohl vzít z konkurenčního T-Mobile Bonus nebo Eurotel Benefit.

Více informací o nové službě Oskarovy odměny najdete zde.

Témata článku: ODM, Oskar, Věrnost

Určitě si přečtěte

Xiaomi není výrobce. Přečtěte si, jak funguje tenhle fenomén

Xiaomi není výrobce. Přečtěte si, jak funguje tenhle fenomén

** Xiaomi je fenomén a dělá věci jinak. ** Do zákulisí nás nechá nahlédnout odborník na čínský trh. ** Pojem „výrobce“ dnes neznamená, co si patrně myslíte.

12.  7.  2017 | Posejpal Jan | 29