Odolný telefon Siemens Gigaset E450 do „divokých“ domácností

Siemens představil novou trojici bezšňůrových „pevných“ telefonů série Gigaset. Nejvíce mezi nimi zaujme odolný model Gigaset E450. Zvykly jsme si na odolné varianty mobilních telefonů, ale odolné pevné telefony jsou zatím spíše raritou. Novinka odolá prachu, vodě a především nárazům. Je ideální pro rodiny s rozvernými dětmi nebo také do dílny, na zahradu a podobně.

Klepněte pro větší obrázek
Odolný Gigaset E450

Telefon má podsvícenou klávesnici a šestiřádkový barevný displej s rozlišením 128 × 128 bodů a se schopností zobrazit čtyři tisíce barev. s ikonovou nabídkou. Hlavní nabídka telefonu je ikonová a mezi funkcemi najdeme hlasité handsfree, telefonní seznam na 150 jmen a editor pro psaní textových zpráv. Kontaktům v seznamu je možné přidělit různou vyzváněcí melodii. Telefon se dostane na trh v průběhu března 2006 a bude stát 2 990 Kč.

Vrcholem nabídky je ovšem model Gigaset SL550, který je vybaven displejem s rozlišením 128 × 160 bodů a se schopností zobrazit až 65 tisíc barev. Adresář pojme 250 vícepoložkových záznamů a jména lze vytáčet hlasem. Adresář není nutné plnit ručně, telefon lze propojit USB kabelem s počítačem. Jednotlivým kontaktům lze přiřadit melodii nebo obrázek. Samozřejmostí jsou SMS zprávy a spolu s adaptérem Gigaset M34 je možné telefonovat přes internet. Gigaset SL550 bude stát 4 590 Kč.

Klepněte pro větší obrázek 
Gigaset SL550

Třetí novinkou je model Gigaset S450, který je funkčně stejný jako odolný model E450, ale právě ona zvýšená odolnost mu schází. Cena je o to nižší, 2 690 Kč.

Klepněte pro větší obrázek
Gigaset S450
Diskuze (3) Další článek: Nokii opustil hlavní designér Frank Nuovo

Témata článku: Siemens, Gigaset, Odolný telefon, Telefon, Domácnost, Giga

Určitě si přečtěte