Odpovědí T-Mobilu na nové tematické balíčky Vodafonu bude služba StreamOn

Odpovědí T-Mobilu na nové tematické balíčky Vodafonu bude služba StreamOn

Vodafone včera představil novou sadu datových balíčků Vodafone Pass, které zvýhodňují používání určitých služeb v konkrétních aplikacích. T-Mobile nelenil a prakticky jen několik hodin po skončení tiskové konference Vodafonu oznámil na Twitteru plánované spuštění vlastní služby StreamOn.

Ta bude obdobou balíčků Vodafone Music Pass a Video Pass. T-Mobile navíc může využít toho, že Vodafone tyto své dva balíčky spustí až později a pro start vlastní služby si vybral stejný termín 15. listopadu. Kromě uvedeného data už víme jen to, že služba zahrne streamovanou hudbu a video. Na chatovací messengery a sociální sítě se nejspíš na rozdíl od Vodafonu vztahovat nebude.

V rámci operátorské rodiny Deutsche Telekomu, kam spadá i český T-Mobile, nejde o novinku. Službu StreamOn už nabízí například německá pobočka Telekomu (ve třech balících pro hudbu, hudbu + video, hudbu + video v HD kvalitě) nebo chorvatský Telekom (balíček hudby a videa v přepočtu za 169 Kč měsíčně). Cenu české mutace služby StreamOn a konkrétní zahrnuté aplikace oznámí T-Mobile nejspíš až při jejím spuštění.

Reklama chorvatského Telekomu na službu StreamOn:

Diskuze (32) Další článek: EK: První léto bez roamingu se povedlo, výhody si pochvaluje většina Evropanů

Témata článku: T-Mobile, Mobilní data, Balíčky, Tisková konference, Služba, StreamOn, Deutsche Telekom, Telekom, Nov, Německá pobočka, Datový balíček, Sociální síť, Hashtag, Spuštění, Stejný termín, Plánované spuštění, Uvedené datum, Hudba, Česká mutace, Streamovaná hudba, Vodafone, Nová sada, Český T-Mobile, Skončení, Stream


Určitě si přečtěte