Odpovědí T-Mobilu na nové tematické balíčky Vodafonu bude služba StreamOn

Odpovědí T-Mobilu na nové tematické balíčky Vodafonu bude služba StreamOn

Vodafone včera představil novou sadu datových balíčků Vodafone Pass, které zvýhodňují používání určitých služeb v konkrétních aplikacích. T-Mobile nelenil a prakticky jen několik hodin po skončení tiskové konference Vodafonu oznámil na Twitteru plánované spuštění vlastní služby StreamOn.

Ta bude obdobou balíčků Vodafone Music Pass a Video Pass. T-Mobile navíc může využít toho, že Vodafone tyto své dva balíčky spustí až později a pro start vlastní služby si vybral stejný termín 15. listopadu. Kromě uvedeného data už víme jen to, že služba zahrne streamovanou hudbu a video. Na chatovací messengery a sociální sítě se nejspíš na rozdíl od Vodafonu vztahovat nebude.

V rámci operátorské rodiny Deutsche Telekomu, kam spadá i český T-Mobile, nejde o novinku. Službu StreamOn už nabízí například německá pobočka Telekomu (ve třech balících pro hudbu, hudbu + video, hudbu + video v HD kvalitě) nebo chorvatský Telekom (balíček hudby a videa v přepočtu za 169 Kč měsíčně). Cenu české mutace služby StreamOn a konkrétní zahrnuté aplikace oznámí T-Mobile nejspíš až při jejím spuštění.

Reklama chorvatského Telekomu na službu StreamOn:

Diskuze (32) Další článek: EK: První léto bez roamingu se povedlo, výhody si pochvaluje většina Evropanů

Témata článku: T-Mobile, Mobilní data, Tisková konference, Služba, StreamOn, Balíčky, Deutsche Telekom, Uvedené data, Nov, Český T-Mobile, Stream, Video Pass, Datový balíček, Nová sada, Skončení, Vodafone, Hudba, Sociální síť, Spuštění, Hashtag, Německá pobočka, Uvedené datum, Balíček, Streamovaná hudba, Bali


Určitě si přečtěte