Oficiálně: Nokia N95 bude v květnu

Nokia N95 je zřejmě nejočekávanější mobilní telefon roku 2007. A tak už některé internetové obchody trochu zneužívají nedočkavosti zákazníků a přijímají předobjednávky. Některé obchody už dokonce odpočítávají dny do spuštění prodeje, přestože není jisté, že se jim sliby podaří splnit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N95 na oficiálních obrázcích

Podařilo se nám přímo od českého zastoupení Nokie zjistit, kdy se Nokia N95 začne prodávat na českém trhu. Možná to bude už koncem března, kdy se budou zásobovat obchody, ale od počátku května už můžete jít do obchodu rovnou s naditou peněženkou. To už bude přístroj všude běžně k dostání.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia N95 živě

Tip: Nokia N95 – první dojmy, fotky a video

Nokia N95 bude vrcholným modelem chytrých telefonů se Symbianem. Ve výbavě tohoto kompaktního telefonu s oboustranně výsuvnou konstrukcí najdete takové lahůdky, jako je 5Mpx fotoaparát, nejrychlejší datové přenosy HSDPA a navigační modul GPS. Více informací o výbavě najdete zde, o našich prvních dojmech po vyzkoušení telefonu si můžete přečíst zde.

Diskuze (42) Další článek: Motorola Ming: linuxový komunikátor míří do Evropy

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB

Určitě si přečtěte