Oficiálně: Oskarovy Nonstop Vánoce

Tisková zpráva

• Nonstop Vánoce - všechny hovory do sítě Oskar zdarma po dobu až jednoho roku.
• Neomezené víkendové volání do sítě Oskar s novou předplacenou kartou Oskarta Super.

Praha, 1. listopadu 2005 – S vánoční nabídkou od Oskar Vodafonu budou mít zákazníci zdarma tolik minut, že nebudou vědět, co s nimi. Nabídky Nonstop Vánoce pro tarifní zákazníky a neomezené víkendové volání s novou předplacenou kartou Oskarta Super jsou určeny především pro ty, kteří se nechtějí v telefonování omezovat.

Všichni noví nefiremní zákazníci a firemní zákazníci bez smlouvy, kteří si od 1. listopadu do konce roku pořídí Nonstop Vánoce s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), budou mít po provolání volných minut všechny hovory do sítě Oskar zdarma, a to po dobu až jednoho roku. K tomu jim Oskar Vodafone na stanovenou dobu odpustí i měsíční paušály. K nabídce si zákazník navíc může pořídit telefon za zvýhodněnou cenu.

Tarif Cena (bez DPH/s DPH) paušály v ceně? do vlastní sítě zdarma
50 Naplno
s Nonstop Vánoce
1 000 Kč/ 1 190 Kč 4 3 měsíce
150 Naplno
s Nonstop Vánoce
1 800 Kč/ 2 142 Kč 3 6 měsíce
300 Naplno
s Nonstop Vánoce
2 000 Kč/ 2 380 Kč 2 9 měsíce
500 Naplno
s Nonstop Vánoce
3 200 Kč/ 3 808 Kč 2 12 měsíce

Firemní zákazníci, kteří podepíší smlouvu minimálně na dva roky a vyberou si jeden z tarifů Naplno (nevztahuje se na Rozjezd Naplno), mohou získat nabídku Nonstop Vánoce zdarma, ale budou platit měsíční paušály.

Oskar Vodafone myslí i na stávající tarifní zákazníky. Ti, kteří již mají jeden z  tarifů Naplno, mohou také volat do sítě Oskar zdarma. Stačí, když si objednají nabídku Nonstop Vánoce a zaplatí aktivační cenu 500 Kč    (595 Kč s DPH). Stávající zákazníci nadále platí měsíční paušály.

Ani zájemci o nejnižší Oskarův tarif Rozjezd Naplno nepřijdou o Vánocích zkrátka. Noví zákazníci získají neomezená víkendová volání do sítě Oskar zdarma po dobu 3 měsíců. Navíc si mohou během Vánoc k Rozjezdu Naplno pořídit telefon za zvýhodněnou cenu.

Oskarta Super

V předvánočním období přichází Oskar Vodafone také s novou nabídkou pro uživatele předplacených karet. Od 15. listopadu mají na výběr ze dvou Oskaret – stávající standardní a nové Oskarty Super.

Zákazníci, kteří si v rámci vánoční kampaně pořídí do 31.12. 2005 novou Oskartu Super, budou volat celé 4 víkendy komukoliv v síti Oskar zdarma . Navíc, když si dobijí kredit nejpozději do konce ledna 2006 alespoň 500 Kč, získají k prvnímu takovému dobití zdarma neomezené volání v síti Oskar na další 4 následující víkendy. Zájemci tak mohou získat volání do sítě Oskar zdarma až po dobu 8 víkendů.

Oskarta Super je již také připravena na přenositelnost mobilního čísla a sjednocuje cenu za volání do všech sítí v České republice, a to na 6 Kč (7,14 s DPH) za minutu. Uživatelé si kdykoliv mohou zdarma aktivovat Program dvojka, v rámci kterého volají na 2 vybraná čísla ze sítě Oskar jen za 2 Kč (2,38 Kč s DPH).

Nová Oskarta Super není určena jen pro vánoční trh. Předplatitelé mohou využít kromě stálého Programu dvojka také další trvalé nabídky a kdykoliv si objednat ze 2 balíčků – Nonstop víkend a SMS balíček.

Balíček Nonstop víkend stojí 50 Kč (59,5 Kč s DPH) a obsahuje neomezené volání zdarma do sítě Oskar po dobu příslušného víkendu. Pokud tedy zákazníci protelefonují každý víkend více jak 8 minut, vyplatí se jim aktivovat v rámci Oskarty Super balíček Nonstop víkend každý týden. Bezplatné volání se nevztahuje na čísla v rámci Programu dvojka.

SMS balíček obsahuje za 50 Kč (59,5 Kč s DPH) 40 SMS do všech sítí v České republice. V rámci předplacených karet se jedná o nejlevnější cenu za 1 SMS do všech sítí v ČR, a to 1,25 Kč (1,50 s DPH). Na poslání těchto textových zpráv má zákazník 7 následujících dnů od aktivace balíčku. Pokud je zákazník nevyužije, nepřevádí se. Další balíček si může zákazník pořídit až za 7 dní od předcházející aktivace.

Balíčky se mohou vzájemně kombinovat.

Více informací na www.neomezenevolani.cz nebo www.oskar.cz.

Diskuze (50) Další článek: Neoficiálně: Vánoční akce Oskara (2 × oživeno)

Témata článku: Vánoční nabídka, Oskar

Určitě si přečtěte