Olympijské zpravodajství pro zákazníky O2: zdarma i placené

S úvodem olympijských her jsme přinesli informaci o specializovaném zpravodajství u Vodafonu a dnes se zaměříme na O2. Ten svým zákazníkům přichystal jak bezplatný zdroj informací, tak informačně hodnotnější placené infobalíčky.

Bezplatným zdrojem je wapový portál O2 Active, kde najdete hned na titulní stránce nový odkaz „Peking 2008“. Pod ním se ukrývají veškeré aktuální výsledky a zpravodajství z této sportovní události roku.

A teď placenému obsahu... První z balíčků nese označení „Češi“ a přinese kompletní zpravodajství o českých reprezentantech v Pekingu. Během dne bude na váš mobil doručeno 3 až 7 textových zpráv a jedna večerní MMS s denním souhrnem. Aktivace balíčku probíhá přes SMS zprávu ve tvaru A OHCESI (deaktivace: D OHCESI). „Sportovní události“ je název druhého balíčku, který obsahuje kompletní zpravodajství z celého průběhu her. Tento balíček rovněž obsahuje 3 až 7 textových zpráv denně, nechybí ani souhrnná MMS. Aktivace: A OHVSE (deaktivace: D OHVSE). Veškeré aktivační i deaktivační zprávy odesílejte na telefonní číslo 999888. Cena za každý z uvedených balíčků je 50 Kč za celou dobu trvání her.

Váš názor Další článek: První fotky z „osmimegového“ Samsungu Innov8

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Zákaz, Český reprezentant, Plac

Určitě si přečtěte