Opera pro Sony Ericsson P800 je venku

Na webu My-Symbian otestovali zatím neveřejnou verzi prohlížeče Opera pro Sony Ericsson P800. Prohlížeč zvládá nejen přípojení přes mobilní síť, ale také brouzdání přes počítač, kdy neplatíte za data (počítač samozřejmě musí být připojen k internetu). K počítači může být připojen komunikátor klidně přes Bluetooth.

Opera podporuje více otevřených oken, mezi kterými se můžete libovolně přepínat. Zajímavá je práce s rámy - můžete si zobrazit všechny rámy tak, aby stránka vypadala jako má, nebo si jeden rám vybrat a ten zobrazit na celé obrazovce. Podporovány jsou i wapové stránky a také ftp. Stránky lze bez problému ukládat a organizovat v oblíbených položkách. Stránky můžete zvětšovat, pokud se vám zdají příliš drobné a naopak - standardní funkce Opery.

Podle My-Symbianu pracuje Opera rychle a stabilně a má více možností než vestavěný prohlížeč. Zatím ještě není známá její cena, za kterou se bude prodávat; zdarma zcela jistě nebude. Rovněž není známé datum, kdy se objeví oficiálně na trhu.

Diskuze (15) Další článek: Oskar prodává čtyři nové telefony

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson P800, Opera, Son

Určitě si přečtěte