Opera pro Sony Ericsson P800 je venku

Opera pro Sony Ericsson P800 je venku

Na webu My-Symbian otestovali zatím neveřejnou verzi prohlížeče Opera pro Sony Ericsson P800. Prohlížeč zvládá nejen přípojení přes mobilní síť, ale také brouzdání přes počítač, kdy neplatíte za data (počítač samozřejmě musí být připojen k internetu). K počítači může být připojen komunikátor klidně přes Bluetooth.

Opera podporuje více otevřených oken, mezi kterými se můžete libovolně přepínat. Zajímavá je práce s rámy - můžete si zobrazit všechny rámy tak, aby stránka vypadala jako má, nebo si jeden rám vybrat a ten zobrazit na celé obrazovce. Podporovány jsou i wapové stránky a také ftp. Stránky lze bez problému ukládat a organizovat v oblíbených položkách. Stránky můžete zvětšovat, pokud se vám zdají příliš drobné a naopak - standardní funkce Opery.

Podle My-Symbianu pracuje Opera rychle a stabilně a má více možností než vestavěný prohlížeč. Zatím ještě není známá její cena, za kterou se bude prodávat; zdarma zcela jistě nebude. Rovněž není známé datum, kdy se objeví oficiálně na trhu.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson P800

15 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Pawel2000 5. 2. 2003 13:48:16

  Ve Vodnansky ji samozrejme uz tyden nabizi za 20.000 s DPH.

  A ta...

 • TomasH 4. 2. 2003 11:21:58
  Taky bych jeden zakoupil, muzete se mi ozvat nebo dat vedet kde. Diky.
 • vojta 4. 2. 2003 8:27:06
  dejte mi na sebe kontakt nebo řekněte kde. jeden beru určitě. seriozně.
Určitě si přečtěte

Apple zaplatí Ericssonu za každý prodaný iPhone a iPad

Apple zaplatí Ericssonu za každý prodaný iPhone a iPad

Apple a telekomunikační gigant Ericsson urovnaly dlouhotrvající patentový spor. Jak informuje agentura Reuters, součástí dohody je vyplácení malé části tržeb, jejichž výši ani jeden z výrobců oficiálně nepotvrdil. Odhady investiční banky ABG Sundal Collier hovoří o odvádění 0,5 procenta z prodeje každého iPadu a iPhonu.

23.  12.  2015 | | 11


komerční sdělení

Komerční sdělení