Orange chce Slováky naučit používat mobil

Orange chce Slováky naučit používat mobil

Společnost Orange Slovensko přichází s novou strategií, která má za úkol vzdělávat vlastní zákazníky. To bude podpořeno komunikační kampaní s heslem "Naozaj nemáte viac možností?". Podle průzkumu operátora Orange až 80 procent zákazníků využívá pouze 10 procent možností mobilního telefonu a služeb operátorů. Zákazníci zkrátka používají mobil hlavně na volání a SMS. Konkrétně slovenský Orange přitom nabízí téměř 330 služeb.

Z toho důvodu chce operátor změnit návyky svých zákazníků. V nejbližších dnech Orange uvede svůj nový vzdělávací projekt, který má za cíl pomoci zákazníkům využívat možnosti mobilu naplno. Součástí toho je vytvoření speciálního týmu pracovníků, kteří budou zákazníkům k dispozici na prodejních místech. "Naše predajne prestanú byť len miestom, kde si zákazníci kupujú mobilný telefón, ale stanú sa miestom poradenstva a vzdelávania zákazníkov," tvrdí Libor Malota z Orange.

V rámci nové kampaně připravil Orange rozsáhlou roadshow po všech krajských městech na Slovensku, kde si zákazníci budou moci za účasti vedení firmy vyzkoušet služby, které operátor nabízí.

Témata článku: Orange

46 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Mudr.69@seznam.cz 9. 11. 2005 19:47:57
    DAJ 330 SLUZIEB ZADARA A NEMUSIŠ SLOVAKOV UČIT POUŽIVAT MOBIL . PREDRAŽENE...
  • minuszero 6. 4. 2004 19:06:18
    presne ako pises.a to s tym clip si sa trafil
  • Harvester 31. 3. 2004 20:46:56
    Pokud Vím (a to bych vědět měl, protože polovina rodiny je z SK), tak...

komerční sdělení

Komerční sdělení