Oskar a jeho síť: co se děje? (doplněno o vyjádření Oskara)

Včera jsem s kolegou Lutonským volal z Prahy na čísla Oskara, která byla bezpečně zapnutá, přitom nám síť ohlásila, že volaný má vypnutý mobil (trvalo to cca dvě hodiny). Několikrát se mi rovněž stalo, že se karta chovala, jakoby nebyla přihlášena do sítě. Vše začalo po aktivaci MMS v dopoledních hodinách.

Před chvílí mi pak Oskar (i Markovi Lutonskému) poslal zprávu z čísla 7766, že jsem zadal špatně klíčové slovo - přitom jsme si nic v MMS Magazínu neobjednával. Zvláštní. Máte podobné zkušenosti?

Doplněno o vyjádření Oskara: Dnes byla omylem odeslána textová zpráva na některé zákazníky s aktivovanou službou MMS. Tato textová zpráva nebyla žádnému zákazníkovi účtována ani nemá vliv na jakékoliv užívaní služeb. Omlouváme se za toto nedopatření. Igor Přerovský, tiskový mluvčí, Oskar.

Oživeno (čtvrtek, 10:45): Právě mi došla zpráva (i Markovi Lutonskému), že nám byla aktivována služba MMS Koktejl. Pevně věříme tomu, že nyní začnou chodit i informační MMS.

Diskuze (94) Další článek: Nové Sony Ericssony: oficiální fotogalerie

Témata článku: Síť, Vypnutý mobil, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 4

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 8