Oskar a přečíslování

    • Nejnovější síť v  ČR absolvovala celé přečíslování bez potíží

Bez technických potíží a za necelou sekundu dokázal Oskar provést úplné přečíslování, jednu z  nejkomplexnějších operací v  dějinách českého telekomunikačního trhu. Více než milión Oskarových zákazníků tak může bez jakýchkoli omezení volat v  rámci Oskara i do všech ostatních sítí v  ČR i zahraničí.

Přečíslování Oskarovy sítě probíhalo tempem několika set tisíc linek za desetinu sekundy. Potvrdila se tak kvalita Oskarovy sítě v  ČR, která je vybavena softwarem v  posledních verzích a ústřednami s  nejvyšší kapacitou v  zemi.

Vedle špičkové technologie rozhodlo o úspěšném přečíslování i absolutní nasazení celého Oskarova týmu. Maximální pohotovost drželi všichni zaměstnanci nejen v  Oskarově Hi-Tech centru v  Říčanech, ale i mobilní akční týmy dislokované po celé České republice.

Chcete-li volat zákazníkům Oskara či jiných mobilních sítí, používejte jejich původní číslo bez počáteční nuly (např. místo 0777 123456 volejte 777 123456). Pokud chcete telefonovat na pevnou linku a neznáte její nové číslo, můžete bezplatně využít Oskarův internetový převodník na adrese www.oskarmobil.cz. Přečíslování všech pevných i mobilních telefonních linek proběhlo v  noci mezi 21. a 22. září z rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu.

Diskuze (51) Další článek: Jak probíhalo přečíslování

Témata článku: Oskar

Určitě si přečtěte