Oskar IMAX: prostorové kino v Praze

Oskar IMAX: prostorové kino v Praze

Tisková zpráva: Navštivte první velkoformátové kino Oskar IMAX a podívejte se do míst, kam se jen tak nedostanete. Díky partnerství společností Oskar a IMAX prožijete všední den v nových dimenzích virtuální reality.

V kině Oskar IMAX objevíte na nové světy, jež vás svou dokonalostí naplní úžasem. Budete cestovat časem, abyste mohli sledovat život pradávných dinosaurů, můžete objevovat tajemství v hlubinách oceánu nebo navštívit africké safari. Do děje vás vtáhne obří plátno o rozměrech 20 x 25 metrů, výjimečné 3D efekty a zvukový systém o výkonu 12 000 W.

Oskar IMAX připravil vzdělávací program, který umožňuje dětem i dospělým získat nové poznatky. Řada filmů, které budou promítány v kině Oskar IMAX, byla vyrobena ve spolupráci s takovými institucemi, jako je NASA, National Geographic, Discovery a Smithsonian Institute. Oficiální záštitu nad vzdělávacím programem Oskar IMAX převzalo Ministerstvo školství České republiky. Osobní záštitu nad celorepublikovou soutěží pro učitele základních škol "Interaktivní škola" přijala osobně ministryně školství JUDr. Petra Buzková.

Oskar vás zve do světa jedinečných zážitků, dokonalých barev a plastického zvuku - Oskar IMAX. Zavítejte do míst, které si lze jen stěží představit.

Více informací o vstupném, programu apod. najdete na www.oskarimax.cz.

46 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Mirek 28. 3. 2003 22:09:51

    No spis tak vypada ten, kdo placa tyhle nesmysly... podle me chce...

  • Kamil 27. 3. 2003 14:38:55

    U 70mm filmů ve 3D se na jednu cívku vejde asi 20minut - cívky se...

  • Plotinos 27. 3. 2003 13:39:25

    Byli jsme na T-Rexovi. Problem jsem mel jednak se skrabnutejma brejlema...


komerční sdělení

Komerční sdělení