Oskar má dobré zprávy pro lyžaře

Máte rádi lyžování a snowboarding? A chystáte se do hor? Ať už míříte na domácí svahy nebo cestujete do Alp, Oskar má pro vás pár užitečných tipů a informací, které se vám mohou hodit.

Sněhové podmínky v ČR

Jestli chcete mít opravdovou jistotu, jak jsou na tom české hory a střediska se sněhem, použijte Oskarovu službu SMS Info. Je to rychlé, pohodlné, laciné a funguje na všech typech telefonů. Stačí poslat SMS dotaz na číslo 7755.

Když pošlete textovku SNIH KR, dostanete tři střediska z Krkonoš, kde je momentálně nejvíc sněhu. Pokud tuto esemesku pošlete opakovaně, obdržíte postupně informace ze všech krkonošských středisek. Totéž lze udělat i s dalšími pohořími, stačí si jen vybrat z intuitivních zkratek JI (Jizerské hory), OR (Orlické hory), JE (Jeseníky), BE (Beskydy), SU (Sumava), VY (Vysočina), JA (Javorníky) nebo KH (Krušné hory).

Když zašlete dotaz SNIH PEC POD SNEZKOU nebo třeba SNIH MEDVEDIN, vrátí se vám zpráva o situaci přímo v daném středisku.

Vůbec nejpohodlnější je objednat si pravidelné každodenní zasílání zpráv. V tom případě pošlete na 7755 objednávku ve tvaru +SNIH KR nebo třeba +SNIH PEC POD SNEZKOU.

Objednávací SMS se vám účtuje jako obyčejná textovka do sítě Oskar. Příchozí zpráva stojí 2,1 Kč (včetně DPH), a to i v případě, že je kvůli délce rozdělená do více textovek. Další informace a pohodlný způsob objednání najdete na http://www.oskarmobil.cz/iinfo/iinfo.php3?locale=cz.

Sportovní zpravodajství

Oskarovo SMS Info vám rovněž může přinášet aktuální zpravodajství z lyžařského sportu. Stačí poslat na číslo 7755 textovku SPORT L, popřípadě +SPORT L pro opakované zpravodajství. Dozvíte se aktuální výsledky všech závodů i další zajímavé informace ze sjezdových i severských disciplín. Cena přijaté zprávy je jen 1,05 Kč včetně DPH.

Textovky zdarma z Rakouska

Výbornou zprávu má Oskar i pro ty, kdo míří za lyžováním do rakouských hor. Když se přihlásíte do sítě tamního operátora A1, budete moci mezi 19. a 20. hodinou posílat esemesky do ČR zdarma. Akce přitom trvá od 29. prosince 2002 do 30. března 2003, což je skoro celá lyžařská sezóna.

Diskuze (9) Další článek: Postřeh: jak Eurotel mění názor

Témata článku: Obyčejná textovka, Oskar, Zprávy, Užitečný tip


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35