Oskar má nový web s 3D telefony

    • Oskarovy internetové stránky (www.oskarmobil.cz) mají nyní ještě atraktivnější design a přehlednější ovládání
    • Na webu najdete i trojrozměrné modely Oskarových telefonů s  dokonale realistickým prokreslením
    • Po prohlédnutí telefonu si jej můžete jedním klikem myši objednat a nechat doručit až domů – nejpohodlnější nákup mobilů na českém trhu

Chcete si před koupí prohlédnout nový mobil ze všech stran a seznámit se s ním stejně perfektně, jako byste jej drželi v ruce? Jestli ano, pak navštivte Oskarovy nové webové stránky na http://www.oskarmobil.cz/. Oskar totiž jako první operátor dokázal nabídnout svým zákazníkům opravdu trojrozměrné modely telefonů. A jsou tak dokonale zpracované, že až se budete procházet třeba mezi obřími tlačítky Panasonicu GD67, budete mít pocit, že jste ve virtuální realitě typu Matrix.

Náhledy na mobily pracují v prostředí Viewpoint a mají velmi intuitivní ovládání. Za pomoci myši můžete telefon otáčet podle všech os, zvětšovat, zmenšovat nebo libovolně posouvat. Přístroje jsou modelovány s dokonalým realismem – není také divu, vždyť digitalizace jediného telefonu zabere nejméně 3-5 dnů! Od 19. listopadu bude k  dispozici první balík deseti telefonů, celá nabídka bude převedena do 3D v nejbližší době.

Velku výhodou Oskarových 3D telefonů je malá datová velikost a tím i nízké nároky na vaše internetové spojení. Soubory s telefony byly optimalizovány na cca 150 KB, takže s jejich prohlížením nebudete mít žádné potíže ani na dial-upu.

Trojrozměrné animace si můžete prohlídnout v Oskarově e-katalogu telefonů na adrese http://www.oskarmobil.cz/handsets/handset.php. Všimněte si přitom, že atraktivnější není jen grafika, ale i ceny – v listopadu totiž Oskar zlevnil osm telefonů ze své nabídky a pořádně tak zamotal hlavu všem, kdo začínají přemýšlet o vánočním dárku. Jen u Oskara teď můžete provést celý nákup z  pohodlí domova: telefon si na webu dokonale prohlídnete, kliknutím myši objednáte a pošta vám jej do dvou dnů přinese až domů. Zvlášť v  předvánoční hysterii je to výhoda k  nezaplacení...

Diskuze (11) Další článek: 19.11.2002 13:20 Nakup v 05, prodej ve 20...

Témata článku: Telefony, Oskar, Telefon, Web

Určitě si přečtěte