Oskar má volání do hlasovky zdarma!

Jak nám před chvíli potvrdily oficiání zdroje, má Oskar od dnešního dne volání do hlasové schránky úplně zdarma. Mělo by se to týkat jak tarifů, tak i Oskarty. Další - již nepotvrzenou - novinkou by měla být rozšířené funkčnost hlasové schránky: pokud uživateli Oskara někdo nechá vzkaz v hlasové schránce, tak mu přijde oznámení na jeho mobil formou textové zprávy, kde je nově i telefonní číslo toho, kdo mu vzkaz nechal. Z hlasové schránky se lze nechat spojit přímo na toho, kdo tam nechal vzkaz.

MobilMania komentuje: volání do hlasové schránky zdarma je další věcí, kterou Oskarovi jeho odpůrci neustále v nejrůznějších diskusních fórech vyčítali - vždyť za přirozené věci se přece přirozeně neplatí. Konkurenční operátoři již také nějakou dobu tuto službu nezpoplatňují (Eurotel však pouze u sítě T!P) a tak bylo jen otázkou času, než k tomuto řešení sáhne i Oskar. Ovšem skutečnost, že Oskar oficiální oznámení ještě neposlal dává prostor ke spekulacím - oznámí oficiálně současně s tímto krokem ještě něco navíc?

Témata článku: Zdarma, Oskar, Hlas, Volání

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8