Oskar má volání do hlasovky zdarma!

Jak nám před chvíli potvrdily oficiání zdroje, má Oskar od dnešního dne volání do hlasové schránky úplně zdarma. Mělo by se to týkat jak tarifů, tak i Oskarty. Další - již nepotvrzenou - novinkou by měla být rozšířené funkčnost hlasové schránky: pokud uživateli Oskara někdo nechá vzkaz v hlasové schránce, tak mu přijde oznámení na jeho mobil formou textové zprávy, kde je nově i telefonní číslo toho, kdo mu vzkaz nechal. Z hlasové schránky se lze nechat spojit přímo na toho, kdo tam nechal vzkaz.

MobilMania komentuje: volání do hlasové schránky zdarma je další věcí, kterou Oskarovi jeho odpůrci neustále v nejrůznějších diskusních fórech vyčítali - vždyť za přirozené věci se přece přirozeně neplatí. Konkurenční operátoři již také nějakou dobu tuto službu nezpoplatňují (Eurotel však pouze u sítě T!P) a tak bylo jen otázkou času, než k tomuto řešení sáhne i Oskar. Ovšem skutečnost, že Oskar oficiální oznámení ještě neposlal dává prostor ke spekulacím - oznámí oficiálně současně s tímto krokem ještě něco navíc?

Diskuze (82) Další článek: Siemens CL50: co uvízlo v objektivu

Témata článku: Zdarma, Hlas, Oskar, Volání


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136