Oskar nabídl firmám datový most GPRS Connect

Oskar nabídl firmám datový most GPRS Connect

Dálkový přístup k firemnímu intranetu, okamžitý sběr dat od obchodních zástupců v terénu, monitorování systémů v reálném čase – to a spoustu dalších vymožeností přináší nová služba GPRS Connect, kterou svým firemním klientům nabídl Oskar.

GPRS Connect je řešení pro všechny podniky, kdo potřebují komfortní mobilní připojení a práci s velkým objemem dat. A to i tam, kde to dosud nebylo možné z technických nebo nákladových důvodů. Služba je postavena na technologii GPRS a je dostupná ve dvou verzích: Oskar GPRS Telemetrie a Oskar GPRS Intranet.

Oskar GPRS Telemetrie

Tato verze řeší centralizovaný sběr dat z mobilních terminálů a jejich přenos do zákazníkova datového centra. Její široké možnosti ocení například rozvodné závody, finanční instituce, sázkové kanceláře, obchodní řetězce, sklady nebo třeba prodejci benzínu.

Oskar GPRS Intranet

Díky této službě se mohou všichni zaměstnanci pomocí mobilního telefonu připojit k firemnímu Intranetu, a to rychle a bezpečně. Přístup do podnikové LAN sítě umožní využívání veškerých dostupných zdrojů a aplikací, např. stahování informací pro obchodní zástupce, aktualizaci dat, popř. zadávání nových zakázek na dálku.

V obou případech poskytuje GPRS Connect svým zaměstnancům tyto výhody:

 • Zvýšení produktivity firmy (přístup zaměstnanců do podnikové sítě odkudkoli)
 • Snížení provozních nákladů
 • Bezpečnost přenosu dat
 • Krátká doba odezvy
 • Rychlejší přístup k informacím

Další informace o službě GPRS Connect lze nalézt na www.oskarmobil.cz. Pokud začít využívat jejích výhod a jste již Oskarovým zákazníkem, volejte OskarBusinessLinku 800 77 22 77. Pokud ještě Oskarovým zákazníkem nejste, obraťte se na OskarBusinessKontakt 800 77 77 00.

36 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Cinda 23. 2. 2003 0:34:04
  Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde, že?
 • Cinda 23. 2. 2003 0:31:54
  Majklíku, aspoň mu ty MMS pak budou chodit bez chyb
 • Lahvoň 22. 2. 2003 22:55:21

  Lepší testovat na lidech, než aby to testoval na zvířatech, ne?
  Je...


komerční sdělení

Komerční sdělení