Oskar nabízí hráčům před Vánocemi sele vypečené do zlatova

Tisková zpráva, Praha 12. listopadu –  U Oskara začíná měsíc vánočních her. Všichni Oskarovi zákazníci, kteří rádi hrají SMS soutěže, mají možnost vyhrát opravdu neotřelou cenu. Kdo se v Oskarově SMS Herně přihlásí do hry Prasátko, má šanci vyhrát kromě telefonu Sony Ericsson T610 (to vás asi u mobilního operátora nepřekvapuje) také do zlatova upečené selátko. A nejen to, vítěz hry si bude moci užít i profesionální obsluhu, která mu pašíka ugriluje, kdy a kde si řekne.

Princip hry je velice jednoduchý. Textová zpráva, která přijde z SMS Herny obsahuje troje virtuální dveře. Za jedněmi z nich  je ukryto zlaté prasátko. Kdo ho nejvíckrát najde a získá tedy nejvíc bodů, dostane před vánocemi grilovaného vepříka.

Hra Prasátko bude skončí 7. prosince, ale ještě do 13. prosince si budou moci soutěžící skóre vylepšit. Stačí se zúčastnit Oskarova vánočního hlasování.

Dalšími speciálními vánočními hrami jsou Stupnice, Reakce a Logik. Stupnice funguje na principu hry Staňte se milionářem: textovkou postupně přijde pět otázek a každá je těžší než předchozí.

Reakce prověří schopnost hráčů co nejrychleji odpovídat a Logik si posvítí na jejich všeobecné znalosti a schopnost řešit logické úlohy.

V Oskarově SMS Herně se klient pohybuje pomocí textovek s klíčovými slovy posílaných na číslo 7744 a odpovídá na jednu až tři otázky. Pro účast v SMS Herně je nutné se zaregistrovat volbou své přezdívky, která může mít maximálně osm znaků. Pro registraci zašlete SMS s klíčovým slovem HERNA, následovaným přezdívkou, např. HERNA BUBU na 7744.

Pravidla, seznam her a cen a přesné návody jak hrát, najdete na adrese www.oskar.cz, více o Vánocích u Oskara najdete na www.oskarinteractive.cz/vanoce.

Témata článku: Vánoce, Zlato, Sony Ericsson T610, Oskar

Určitě si přečtěte

Online přenos: Apple představil bezrámečkový iPhone X

Online přenos: Apple představil bezrámečkový iPhone X

** Novinek bude řada, ale nejvíc se čeká na iPhone X ** Tim Cook vstoupí na pódium v 19:00 ** Pro Apple je dnešní akce naprosto klíčová. Povede se?

12.  9.  2017 | Kůžel Filip | 162

Xiaomi Mi 6: sklo, ocel, zlato, keramika a skvělá výbava

Xiaomi Mi 6: sklo, ocel, zlato, keramika a skvělá výbava

** Nový top smartphone od Xiaomi je jeden z nejkompaktnějších ** Přesto má špičkovou výbavu a nadstandardní baterii ** Líbivé je i zpracování a použité materiály

19.  4.  2017 | Láska Jan | 43

Bombastické povánoční výprodeje? Spíše hledání jehly v kupě sena [analýza cen]

Bombastické povánoční výprodeje? Spíše hledání jehly v kupě sena [analýza cen]

** Po Černém pátku a předvánočním šílenství je tu další lákání zákazníka ** Povánoční výprodeje znovu slibují slevy šplhající k výšinám ** Ale není všechno zlato, co se třpytí

8.  1.  2017 | Ježek Michal | 87

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

** Hlasový provoz na Štědrý den se výrazněji nelišil od běžného víkendu ** Klesá počet odeslaných SMS ** Jejich úlohu přebírají sociální sítě, messengery a částečně MMS

28.  12.  2016 | Láska Jan | 18

Android pro naprosté začátečníky. Od zapnutí po stažení první aplikace

Android pro naprosté začátečníky. Od zapnutí po stažení první aplikace

** Článek pro ty, kdo má v ruce Android úplně poprvé ** Darovali jste někomu jeho první chytrý telefon? Ukažte mu ještě tenhle článek ** Vysvětlíme, co je co, ukážeme, jak začít

23.  12.  2016 | Kůžel Filip | 38