Oskar nabízí hráčům před Vánocemi sele vypečené do zlatova

Tisková zpráva, Praha 12. listopadu –  U Oskara začíná měsíc vánočních her. Všichni Oskarovi zákazníci, kteří rádi hrají SMS soutěže, mají možnost vyhrát opravdu neotřelou cenu. Kdo se v Oskarově SMS Herně přihlásí do hry Prasátko, má šanci vyhrát kromě telefonu Sony Ericsson T610 (to vás asi u mobilního operátora nepřekvapuje) také do zlatova upečené selátko. A nejen to, vítěz hry si bude moci užít i profesionální obsluhu, která mu pašíka ugriluje, kdy a kde si řekne.

Princip hry je velice jednoduchý. Textová zpráva, která přijde z SMS Herny obsahuje troje virtuální dveře. Za jedněmi z nich  je ukryto zlaté prasátko. Kdo ho nejvíckrát najde a získá tedy nejvíc bodů, dostane před vánocemi grilovaného vepříka.

Hra Prasátko bude skončí 7. prosince, ale ještě do 13. prosince si budou moci soutěžící skóre vylepšit. Stačí se zúčastnit Oskarova vánočního hlasování.

Dalšími speciálními vánočními hrami jsou Stupnice, Reakce a Logik. Stupnice funguje na principu hry Staňte se milionářem: textovkou postupně přijde pět otázek a každá je těžší než předchozí.

Reakce prověří schopnost hráčů co nejrychleji odpovídat a Logik si posvítí na jejich všeobecné znalosti a schopnost řešit logické úlohy.

V Oskarově SMS Herně se klient pohybuje pomocí textovek s klíčovými slovy posílaných na číslo 7744 a odpovídá na jednu až tři otázky. Pro účast v SMS Herně je nutné se zaregistrovat volbou své přezdívky, která může mít maximálně osm znaků. Pro registraci zašlete SMS s klíčovým slovem HERNA, následovaným přezdívkou, např. HERNA BUBU na 7744.

Pravidla, seznam her a cen a přesné návody jak hrát, najdete na adrese www.oskar.cz, více o Vánocích u Oskara najdete na www.oskarinteractive.cz/vanoce.

Diskuze (5) Další článek: V USA lze číslo pevné linky převést na mobil

Témata článku: Vánoční nabídka, Zlato, Sony Ericsson T610, Oskar

Určitě si přečtěte