Oskar nabízí nové LétoHrátky

4. června 2003 – Na začátku léta lidé mění barvu vlasů, partnera nebo alespoň školu. Oskar se rozhodl radikálně proměnit svou SMS Hernu, která je od 4. června bohatší o nové hry, nové ceny a nové možnosti, jak se ještě lépe pobavit s přáteli.

První novinkou jsou oddechová témata Letní kino a Hudba. Od 4. června do 10. července budou kvízové otázky ve všech hrách SMS Herny převážně ze světa filmu. Od 11. července do 17. srpna budou zase bodovat ti, kteří se vyznají v muzice.

O co se bude hrát? V každém tématu dostane deset nejlepších soutěžících telefon Nokia 6610. Dalších 200 hráčů v žebříčku získá vstupenku pro dva do 3D kina Oskar IMAX. Kromě toho zůstávají zachovány i týdenní výhry, na které jsou zvyklí příznivci dosavadní SMS Herny. Každý týden vyhraje desítka nejlepších účastníků kredit 400 Kč ke své Oskartě nebo slevu na měsíční fakturu.

Vedle letních témat a atraktivních cen nabízí Oskar i novou hru – Stupnici. Pokud na číslo 7744 pošlete heslo STUPNICE, obdržíte sérii 7 otázek, z nichž každá bude trochu složitější než ta předchozí. Pokud odpovíte na všech sedm otázek správně, získáte 1000 bodů a pořádně se přiblížíte výše uvedeným cenám.

V SMS Herně můžete samozřejmě i nadále hrát klasické hry Šance, Reakce, Logik a Boj. Zaregistrovat se do SMS Herny je velmi jednoduché – pošlete prostě textovku HERNA prezdivka na číslo 7744 a hotovo. Všechny herní pokyny odesíláte na číslo 7744 a každá textovka vás přijde na 2,63 Kč včetně DPH. Podrobná pravidla her lze získat na www.oskar.cz.

Absolutní novinkou SMS Herny je Klubovna – prostor, kde si můžete popovídat s dalšími hráči, přáteli nebo prostě tím, kdo vás chce poslouchat. Stačí být zaregistrovaný v SMS Herně a využít některou z možností Klubovny:

 • Bavit se jen tak
  Příklad: PRO MAJKL DAVID ahoj, jak se mate?
  Takto můžete posílat zprávy až třem hráčům najednou.  
 • Bavit se v místnosti
  Klubovna má svou hlavní místnost KLUBOVNA a vedle ní další tematické místnosti. Vstupte do místnosti například zadáním DO FILM. Vzkaz všem lidem v místnosti pošlete zprávou VSEM Ja mam film taky rad! Zpět z místnosti se dostanete heslem VEN. 
 • Bavit se ve skupinách
  Můžete také vytvořit svou vlastní skupinku 2-5 přátel. Pošlete klíčové slovo +SK a přezdívky všech, které chcete pozvat do skupiny. Koho máte ve skupině? To zjistíte posláním hesla SKUPINA. Jestli chcete někoho vyhodit, používejte –SK.
 • Dát o sobě vědět
  Jestli chcete do systému vložit pár poznámek o sobě, aby si je mohli prohlédnout ostatní hráči, zašlete např. MUJPROFIL MAJKL MUZ 28 TANEC MODERNI HUDBA.
 • Najít novou lásku či partu
  Pro zobrazení informací o jiném hráči zadejte PROFIL a přezdívku hráče, jehož profil chcete znát  Pokud chcete chatovat jenom s hráči, kteří mají stejné zájmy jako vy, zašlete např. NAJDI TANEC. 
 • Dát si schůzku naslepo
  Jestli jste dobrodružnější povahy, pošlete heslo SN. Zodpovíte pár otázek, aby systém věděl, kdo je pro vás ten pravý/ta pravá. A pak už se můžete těšit na pěkné letní dobrodružství...

Všechny pokyny v Klubovně se opět posílají na číslo 7744 a stojí 2,63 Kč za odeslanou esemesku (včetně DPH). Klubovnu je také možno najít na Oskarově WAPu v sekci Zábava. Úplná pravidla najdete opět na www.oskar.cz.

Diskuze (5) Další článek: T-Mobile: levnější telefony a nový tarif pro Twist

Témata článku: Nokia 6610, Léto, Tanec, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136