Oskar nabízí praktické informace i zábavu na nové kartě SIM Plus

Od 9. září nabízí Oskar svým zákazníkům rozsáhlý balík služeb Info & Zábava, který je k dispozici na nové kartě SIM Plus. Umožní vám kdekoli a kdykoli čerpat z široké palety informačních zdrojů, bavit se v komunitě přátel na SMS Chatu i nastavovat Oskarovy služby pomocí aplikace Můj Oskar. Ovládání je přitom mimořádně intuitivní a cena za používání tak přístupná, že se Info & Zábava může stát každodenním pomocníkem.

Jak nová služba pracuje? Jakmile vložíte do svého telefonu novou kartu SIM Plus, přibude vám v nabídce nové menu Oskar. V něm se nachází kategorie Info & Zábava s pěti  hlavními volbami:

 • SMS Info – informační textovky na objednávku,
 • OskarKompas  – navigace a hledání nejbližších bankomatů, restaurací apod.,
 • SMS Chat – komunikace se skupinou přátel v on-line chatu,
 • SMS E-mail – zasílání textových zpráv přímo do emailových schránek a naopak,
 • Můj Oskar – nastavování Oskarových služeb podle vašich potřeb.

V části SMS Info si můžete objednat informace, které vám budou doručeny formou krátké textové zprávy. Můžete si přitom vybrat, zda chcete zprávy dostávat jednorázově, opakovaně během jednoho dne, či dlouhodobě. Zasílané informace volíte ze sedmi hlavních kapitol:

 • Zprávy (z domova, ze světa, ekonomické, bulvár, společnost),
 • Sport (fotbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, motorismus...),
 • Počasí (dnes, zítra, pozítří, dlouhodobě v ČR),
 • Na cesty (jízdní řády, dopravní info, kilometrovník, pomoc v zahraničí),
 • Zábava (vtipy, horoskopy, TV programy, kina, divadla, SMS hry),
 • Praktické (slovníky, teletext, encyklopedie, svátek, loterie, PSČ, mzn. tel. čísla),
 • Podnikání (kurzy, obch. rejstřík, plátci DPH, živnostenský rejstřík).

Každá zpráva z domova, ze světa, z ekonomiky a sportu vás vyjde na pouhou 1 Kč (1,05 Kč s DPH). Za informace o počasí se účtuje 1,50 Kč, velmi praktické jízdní řády a většina zábavních služeb stojí 2 Kč. Na rozdíl od konkurentů zahrnuje tato cena celou zaslanou informaci, a to i v případě, kdy je dlouhá odpověď rozdělena do více SMS. Textovka, pomocí které si informaci objednáváte, je vám účtována jako běžná SMS do Oskarovy sítě podle vašeho tarifu. Úplný ceník je k dispozici na www.oskarmobil.cz.

Oskar dnešním dnem představuje i novou generaci SIM karty – SIM Plus s největší pamětí na českém trhu (64KB). Nová SIM Plus podporuje pokročilý SIM toolkit a nejmodernější šifrovací technologie.

Vylepšena byla také služba OskarKompas, která je po WAPu k dispozici i na platformě SIM Toolkit. Má bohatou geografickou databázi, která zákazníkovi umožní hledat až 28 typů objektů a orientovat se i podle popisných čísel jednotlivých domů. Navíc si dokáže po dobu jedné půlhodiny pamatovat zákazníkovu polohu, takže není nutné ji znovu zadávat.
 
Info & Zábava je jen jednou z řady služeb, které nová SIM Plus karta zákazníkům přináší. Karta rozšiřuje telefon o zcela nové menu Oskar se třemi položkami – M-Banka, M-Platba a Info & Zábava. M-Banka je nejmodernější systém GSM bankovnictví, s jehož pomocí můžete obsluhovat svůj účet u eBanky nebo u GE Capital Bank. M-Platba vychází z již dříve představené služby Platby z mobilu a umožňuje pohodlné a rychlé dobíjení Oskarty či platbu za Oskarovy služby.
 
Kartu SIM Plus mohou získat stávající i noví zákazníci, uživatelé tarifů, stejně jako majitelé Oskaret. Zažádat o ni lze v Internetové samoobsluze na www.oskarmobil.cz, u operátora na lince *077, či na prodejnách. Noví zákazníci si ji mohou objednat rovněž na bezplatném čísle OskarKontaktu (0)800 77 77 77. Poplatek za aktivaci SIM Plus služeb činí 300 Kč, původní číslo přitom zákazníkovi zůstává zachováno.

Diskuze (15) Další článek: Oskar nabízí novou kartu se službou M-banka

Témata článku: Informace, Karta, Oskar, Plus, Info, SIM


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11