Oskar nabízí privátní podnikovou síť pro menší firmy

Tisková zpráva: Nejvýhodnější skupinové volání v ČR a maximálně jednoduché ovládání přes web – takové jsou hlavní výhody nové služby VPN Firma, kterou dnes představil Oskar.

VPN Firma je ideální pro menší a střední podniky, které hledají efektivní řešení komunikace mezi zaměstnanci. VPN Firma vytvoří mezi účastníky takzvanou virtuální soukromou síť, v jejímž rámci si všichni mohou volat za pouhou 1 Kč za minutu. Zřízení služby je přitom zcela zdarma a měsíční paušál činí jen 40 Kč za uživatele.

Zákazník získá vedle značných úspor i další výhodu – nesmírně intuitivní administraci. VPN Firma byla speciálně navržena tak, aby její ovládání bylo co nejsnazší. Nové uživatele lze vkládat nebo rušit pomocí Samoobsluhy na www.oskarmobil.cz. Služba je navíc dostupná téměř pro každou společnost – mohou si ji pořídit všichni Oskarovi firemní zákazníci, kteří mají nejméně 3 SIM karty s tarify Na jistotu nebo Na zisk.

Současně se službou VPN Firma Oskar i nadále nabízí původní Oskar VPN, která představuje sofistikované VPN řešení i pro větší podniky. Přechod ze stávající služby Oskar VPN na VPN Firma je bezplatný a je možné jej provést bez nutnosti měnit tairfy jednotlivých uživatelů. Další informace o obou službách lze získat na telefonním čísle OskarBusinessKontaktu 800 77 77 00.

Diskuze (12) Další článek: CeBIT 2003: TabletPhone chudší brácha SE P800

Témata článku: Oskar, Podnik, Síť

Určitě si přečtěte