Oskar nabízí službu M-Banka i s Union bankou

Měsíc a jeden den po komerčním spuštění Oskarovy M-Banky se rozšiřuje počet bankovních domů, s  nimiž je možné tuto službu využívat. Union banka se stává již třetí bankou, jejíž zákazníci mohou s  Oskarovou M-Bankou kdykoli a kdekoli zjišťovat zůstatek na svém účtu, jeho historii, podávat platební příkazy, zakládat termínované vklady a využívat řadu dalších služeb. První bankovní domy, s  nimiž bylo možné od 9. září 2002 Oskarovu službu M-Banka využívat, byly GE Capital Bank, a.s ., a eBanka, a. s.

S  M-Bankou získají zákazníci mobilní přístup ke svému bankovnímu účtu za pomoci nejmodernějšího systému, který obslouží až 10 různých bank na jediné kartě. Navíc umí i aktivovat nové funkce na dálku pomocí speciální SMSky zasílané bankou, takže zákazníkům odpadá nutnost opakovaně navštěvovat pobočky bank.

Oskarova M-Banka používá veškeré existující technologie, aby zaručila maximální bezpečnost. Komunikace mezi zákazníkem a bankou je šifrovaná, veškeré transakce včetně čtení příchozích zpráv jsou chráněny osobním MPIN kódem. Proto Oskar představil i novou generaci SIM karty – SIM Plus s  největší pamětí na českém trhu (64KB). Nová SIM Plus podporuje pokročilý SIM toolkit a nejmodernější šifrovací technologie.

Kartu SIM Plus s  M-Bankou mohou získat stávající i noví zákazníci, uživatelé tarifů, stejně jako majitelé Oskaret. Zažádat o ni lze v Internetové samoobsluze na www.oskarmobil.cz, u operátora na lince *077, či na prodejnách. Noví zákazníci si ji mohou objednat rovněž na bezplatném čísle OskarKontaktu 800 77 77 77. Poplatek za aktivaci SIM Plus služeb činí 300 Kč, původní číslo přitom zákazníkovi zůstává zachováno.

Diskuze (12) Další článek: Recenze GPS pro Nokii 9210: co všechno ještě nevymyslí

Témata článku: Maximální bezpečnost, Banka, Oskar

Určitě si přečtěte