Oskar pořádá letní fotosoutěž

Oskar na svém webu zveřejnil informace a podmínky Letní MMS fotosoutěže. Pravidla jsou jasná: pošlete MMS s tématem léta na e-mailovou adresu mmsfoto@oskar.cz. Operátor potom v několika kolech vybere ty nejlepší snímky, pro které můžete na webu hlasovat. Výherci každého kola se budou moci zúčastnit víkendového kurzu digitální fotografie v Krkonoších, autor vítězné fotografie se dostane do Francie. Ceny jsou připraveny i lidi, kteří budou hlasovat na webu.

Trochu se divím, že Oskar nechává své uživatele posílat zprávy na e-mailovou adresu a nikoli na telefonní číslo. Z vlastní zkušenosti víme, že hodně lidí, kteří se o mobilní telefony tolik nezajímají, neví, jak poslat MMS na e-mail. Když jsme zkušebně v několika kolech soutěže Fotomobility dovolili hlasovat na telefonní číslo, počet soutěžních fotografií se výrazně zvýšil. Nakonec jsme se ale také vrátili k zasílání obrázků na e-mail: jednak kvůli problémům se stahováním fotek zaslaných na redakční telefonní číslo a také kvůli možnosti okamžitě a automaticky publikovat snímky na webu foto.mobilmania.cz. Zde mimochodem také probíhá letní fotosoutěž, kde můžete vyhrát megapixelový Siemens S65 a další dva fotomobily Siemens CX65 a C65.

K Oskarovi je ještě nutné poznamenat, že letní obrázky do soutěže není možné poslat ze zahraniční dovolené. Operátor totiž neprovozuje GPRS roaming, který je pro práci s MMS z ciziny potřeba. Oskar je v tomto ohledu poslední ze všech českých operátorů, Eurotel a T-Mobile nabízejí GPRS roaming dokonce i na svých předplacených kartách.

Diskuze (6) Další článek: Bluetoothová stereosluchátka pro poslech hudby

Témata článku: Siemens CX65, Siemens S65, Foto, Redakční telefon, Let, Oskar

Určitě si přečtěte