Oskar poslal první nápovědu v Oskarnevalu

Právě mi přišel e-mail od Oskara s první nápovědou za dosažení milionu bodů v IQ Testu. Dostali jste ji všichni?


Děkujeme za vaši účast v prvním kole Oskarova IQ Testu. Protože jste dosáhl skóre vyššího než 1.000.000 bodů, získáváte Oskarnevalovou NÁPOVĚDU, která vám pomůže v hlavní hře o 1.000.000 Kč. Vyřešte následující hádanku a nápověda je vaše:

>> Zde byla v e-mailu nápověda, o kterou se ale s vámi nepodělím. <<

 

Dobře si tuto nápovědu zapamatujte.  Dříve nebo později ji využijete, pravděpodobně v nejméně očekávaném okamžiku. Pamatujte, že je to váš klíč k milionové výhře!

 

Na červenec je připraveno druhé kolo Oskarova IQ Testu, které obsahuje nové otázky a další možnost získat druhou nápovědu do Oskarnevalu. Pokud se vám v prvním kole nepodařilo pokořit žebříček 20 nejlepších hráčů a vyhrát jednu z cen, máte nyní další možnost. Hodnotné ceny tu čekají na ty nejlepší z vás a vítězové prvního kola se samozřejmě mohou zúčastnit i toho druhého.

 

O zahájení druhého kola Oskarova IQ Testu vás budeme informovat e-mailem, nemusíte se tedy bát, že byste je propásl. Hra je stále otevřena pro všechny zájemce. Na souboj můžete vyzvat i své kamarády - nejen Oskarovi zákazníci mohou získat hodnotné ceny.

 

Další částí Oskarnevalu je program “Doporučte a získejte”, ve kterém máte možnost získat odměnu až 250,- Kč, přivedete-li k Oskarovi své přátele a známé.

 

Děkujeme za vaši účast na hrách a soutěžích Oskarnevalu a těšíme se na další setkání na adrese www.oskarmobil.cz/oskarneval.

 

S pozdravem,

Oskar
Diskuze (6) Další článek: T-Zones: nový web T-Mobilu

Témata článku: Oskar

Určitě si přečtěte