Oskar pošle ceny roamingu textovkou

Před týdnem jsem si v bleskovce o Oskarově roamingové kalkulačce posteskl, že by bylo dobré, kdyby operátor posílal ceny za roaming v textové zprávě. Podobně to totiž už dělá u cen mezinárodních hovorů.

A je to tady. Na webu operátora si vyberte roamingového partnera a úplně dole na jeho stránce najdete políčko. Do něj vyplníte své Oskarovo číslo a za chvilku dostanete základní přehled cen v SMS, nemusíte si ho pamatovat. Do stošedesátiznakové zprávy se ale nevejdou všechny podrobnosti, jsou zde jen informace o cenách příchozích a odchozích hovorů mezi cizinou a ČR a cena textové zprávy. Oskara šlechtí, že výjimečně udává ceny včetně DPH, ještě by ale mohl místo desetinné tečky používat u nás správnou čárku.

Příklad SMS:

Roam. T-Mobile(Nemecko): Odch. hovor spicka 41.67 Kc/min, mimo spicku 25.1 Kc/min; prich. hovor 11.31 Kc/min; odch. SMS 8.05 Kč vcetne DPH.

Diskuze (7) Další článek: Potvrzeno: Sony Ericsson K700 bude mít 40 MB paměti

Témata článku: Oskar, Text


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10