Oskar připravil další vánoční speciality

Tisková zpráva, Praha 2. prosince - Vánoční běsnění je v plném proudu, a tak není divu, že zasáhlo i Oskarovo MMS studio a službu Loga, melodie a obrázky. Oskarovi zákazníci a jejich přátelé  si tak od začátku prosince mohou naladit telefon na vánoční notu.

Na www.oskar.cz v sekci Loga, melodie a obrázky jsou nyní nachystány obrázky pro vánoční vzhled telefonů a speciální vánoční vyzvánění.

Také MMS Studio, které je určeno pro kompozici multimediálních zpráv, se převléklo do vánočního. Přibyly vánoční obrázky a melodie, ze kterých je možné sestavit MMS až do velikosti 100 kB. (Jen je potřeba se ujistit, jestli telefon umí tak velkou zprávu přijmout.) Zpráva přitom stojí vždy 9,50 korun bez DPH nezávisle na tom, kolik obsahuje obrázků a melodií. MMS Studio je dostupné prostřednictvím  www.oskar.cz.

Jako bonus připravil Oskar pro zákazníky také speciální vánoční e-mailové pohlednice. Mohou si je dokonce sami vyfotografovat, a to i v případě, že nemají mobil s vestavěným fotoaparátem. Oskarův telefon s fotoaparátem je totiž virtuální a tudíž pro každého. Přesvědčit se můžete na adrese www.oskarinteractive.cz/vanoce.

Stejný odkaz vás zavede i na stránku oskar.mobilfiesta.cz. Ta umožňuje stažení dalších obrázků, tapet pro displeje mobilů nebo poslání MMS pohlednice s vánočními motivy svým blízkým.

Na webové stránce www.oskarinteractive.cz/vanoce je toho ale ještě mnohem víc, než se vejde do jedné tiskové zprávy.

Diskuze (18) Další článek: Eurotel spouští kampaň k nákupu kupónů Go před zvýšením DPH

Témata článku: Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 14

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 137

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

Samsung Galaxy Watch: Chytré hodinky tikají a odbíjejí. Těšte se na eSIM!

** Samsung v New Yorku představil i novou generaci hodinek Galaxy Watch ve dvou velikostech a třech barvách** Hodinky mohou tikat a odbíjet jako běžné analogové hodinky ** Připojíte je k Androidu i iOS, my se těšíme zejména na model s eSIM

Martin Chroust | 23