Oskar rozšiřuje svůj WAP o tři nové služby

Oskar rozšiřuje svůj WAP o tři nové služby

27. května 2003 – Oskarovi zákazníci mají na svém WAPu další tři služby, které pro ně vytvořili nezávislí vývojáři v rámci programu OskarZóna. Českému národu bude asi nejbližší služba Poďte s námi na jedno, ale své uživatele si jistě najdou i Kuchtík a e-noviny.

Poďte s námi na jedno je on-line přehled právě otevřených restaurací, barů, kaváren, vináren a vůbec podniků podobného ražení v celé ČR. Služba zabraňuje dehydrataci a účinně napomáhá rozvíjení národních tradic.

Kuchtík je šikovná mobilní kuchařka, kterou máte stále po ruce. Nabízí spoustu receptů, třídění podle kategorií, přehledné ovládání a jednoduché prohledávání.

E-noviny přinášejí do mobilu aktuální zprávy na míru. Informace jsou členěny podle předem připravených témat nebo je lze prohledávat vlastními dotazy. Databáze přitom obsahuje články z veškerého celostátního i regionálního tisku z aktuálního dne.

Všechny nové služby je možné si vyzkoušet na Oskarově WAPu, v sekci OskarZóna/Nové v OskarZóně. Za provoz i obsah služeb odpovídají jejich autoři a dodavatelé, kterým Oskar v rámci programu OskarZóna platí atraktivní podíly z tržeb.

19 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Hans 1. 6. 2003 23:24:47
    Bez odezvy, takze zrejme moznost c. 2
  • Lister 29. 5. 2003 10:50:17
    Trochu si pletes pojmy s dojmy :)
  • kumpa 29. 5. 2003 9:44:23
    Muzem cekat taky nejake argumenty nebo tohle je to nejinteligentnejsi, cos...

komerční sdělení

Komerční sdělení