Oskar: sleva pro stávající zákazníky je už oficiální

Oskar právě rozeslal tiskovou zprávu, která potvrzuje naše informace, jež jsme uvedli už v předvčerejším článku. Oskar nabízí telefony za zvýhodněnou cenu i stávajícím zákazníkům, kteří mají dobrou platební morálku a využívají Oskara déle než dva roky.

V tiskové zprávě, kterou najdete níže, mě zaujala zmínka, že ani při nákupu zvýhodněného telefonu není nutné s operátorem podepisovat žádnou smlouvu. Je to podle mého názoru v rozporu se skutečností a i s tvrzením na webových stránkách operátora, kde je výslovně řečeno, že „Aktivovaný tarif je v tomto případě nutné používat nejméně po dobu 5 měsíců od objednávky zvýhodněného telefonu.

Oskarovy podmínky pro pořízení dotovaných telefonů jsou i tak velmi výhodné, tak proč se chlubit něčím, co je těsně na hraně mezi pravdou a klamem?

Plné znění tiskové zprávy

Praha 19. 9. – Na Oskarovy zákazníky čekají levnější nové mobily. Každý stávající klient, který je u Oskara již dva roky a v současné době používá Tarif nové generace, si může objednat telefon za zvýhodněnou cenu. Například Sony Ericsson T 610 za 5 577 korun nebo Nokii 6100 za 4977 korun.

„Jak je u Oskara zvykem, ani při nákupu zvýhodněného telefonu nemusí klient s operátorem podepisovat žádnou smlouvu,“ říká Oskarův viceprezident pro značku a komunikaci Igor Přerovský.

O kolik budou mít zákazníci telefon levnější, záleží na tom, jaký tarif používají. Čím vyšší  tarif, tím výhodnější cena. Oskarova nabídka se dá využít kdykoliv. Na jedno telefonní číslo je ale možné objednat jen jeden telefon za dva roky.

Aktuální nabídku zvýhodněných telefonů naleznete na www.oskar.cz. Objednat je můžete na OskarLince *077 nebo 800 770077.

Diskuze (76) Další článek: 19.09.2003 Mapa čtvrté tratě uzavírá kompletní přehled všech pěti tratí

Témata článku: Sleva, Zákaz, Oskar

Určitě si přečtěte