Oskar: snadné nastavení wapu, GPRS či MMS textovkou

Oskar: snadné nastavení wapu, GPRS či MMS textovkou

Tisková zpráva, Praha, 26. ledna -  Nastavení telefonů pro WAP, GPRS či MMS – tedy služby spojené s přenosem dat – bude od zítřka u Oskara jednodušší. Operátor totiž spouští službu Snadné Nastavení. Ta umožňuje konfigurovat většinu telefonů v Oskarově síti pomocí tzv. binární SMS. „Chytrá textovka“ od Oskara v tuto chvíli umí nastavit 46 typů mobilů.

Oskar tak nabízí Snadné Nastavení majitelům těch typů mobilních telefonů, kterých je v jeho síti více než tisíc kusů. Výjimkou mohou být pouze mobily, které nastavení „chytrou SMS“ nepodporují.

„Chytré textovky“ obsahují soubory dat, která po přijetí dokáží nastavit systém telefonu pro okamžité používání MMS, GPRS, WAPu a dalších služeb.

„Máme radost, že nabízíme binární textovky pro všechny telefony používané v Oskarově síti ve větším množství. Zvýší to uživatelský komfort pro naše zákazníky. V tuto chvíli chytáme chytré SMS pro dalších 12 typů telefonů,“ uvedl mluvčí Oskara Petr Šindler.

Doposud byly na Oskarově webu podobně jako u konkurence přístupné binární SMS pouze pro telefony značek Nokia a SonyEricsson.

24 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Mio 4. 2. 2004 13:14:15

  Vážený pane Lutonský,

  mám na Vás dotaz. Kde seženu nastavení pro...

 • AiR 27. 1. 2004 14:05:10
  podivej se do sve Internetove samoobsluhy a ve Sluzby vyber...
 • janek 27. 1. 2004 13:31:50
  Mohu se také dozvědět jak?

komerční sdělení

Komerční sdělení