Oskar umožňuje zákazníkům posílat e-maily přes WAP

Oskarovi zákazníci najdou od 20. března na svém WAP portálu další užitečnou službu z OskarZóny - Mobil Email. Je to neocenitelný pomocník pro všechny, kdo nemají v telefonu funkci emailového klienta, ale přesto potřebují stálý přístup ke své elektronické poště.

Mobil Email je plnohodnotný emailový klient vytvořený v jazyce Java. Stažení aplikace z Oskarova WAPu (sekce OskarZóna) je zdarma, platí se pouze za přenesená data. Pak už můžete pohodlně číst i psát emaily, které se budou odesílat prostřednictvím protokolu POP3.

Službu Mobil Email lze využít s každým telefonem, který má Javu a GPRS – tedy například s populárním Siemensem C55 nebo třeba Nokií 6310i. Příjem a odesílání emailů je zpoplatněno jako standardní GPRS připojení k WAPu, takže je pro uživatele velmi výhodné.

Mobil Email je další služba vzešlá z OskarZóny, partnerského programu pro vývojáře mobilních aplikací. OskarZóna vznikla loni v červenci díky myšlence, která je právě tak geniální jako prostá. Kterýkoli vývojář – ať už se jedná o studenta ČVUT nebo prosperující softwarovou firmu – může Oskarovi prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit svou originální službu. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji Oskar více než milionu svých zákazníků. Autor aplikace pak bude od Oskara inkasovat podíl na tržbách, což zaručuje spravedlivou odměnu v duchu „čím lepší jsi, tím více vyděláš.“ Za veškerý obsah a provoz služby je plně zodpovědný její dodavatel.

Témata článku: E-mail, Oskar, Mail, Zákaz, WAP

Určitě si přečtěte

S falešnou aplikací kryptoměnové směnárny kradli peníze a nabourávali se do e-mailů

S falešnou aplikací kryptoměnové směnárny kradli peníze a nabourávali se do e-mailů

** Bitcoin a jiné kryptoměny jsou na vzestupu ** Uživatelé kryptoměnových směnáren jsou oblíbeným cílem útočníků ** S falešnou aplikací vás okradou a nabourají e-mail u Gmailu

10.  11.  2017 | Miksa Martin | 3

E-mail je přežitek. Ale co místo něj?

E-mail je přežitek. Ale co místo něj?

** Klasický e-mail se na moderní rychlou konverzaci nehodí ** Je to praktický identifikační nástroj a stále dobře poslouží k formální komunikaci ** Lidé už mezi sebou ale komunikují jinak

3.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 15

Šéf DPP: E-mail si v metru vyřídíte už na jaře 2017

Šéf DPP: E-mail si v metru vyřídíte už na jaře 2017

** Kdy si z metra zavoláme nebo si v tramvaji nabijeme telefon? ** Zeptali jsme se Martina Gillara, generálního ředitele DPP ** Gillar řídí 10 000 zaměstnanců, funkce se ujal 18. května 2016

29.  11.  2016 | Blesk.cz , Neckářová Martina | 25

Facebook zná budoucnost Messengeru. Zabije e-mail?

Facebook zná budoucnost Messengeru. Zabije e-mail?

Představte si IM komunikátor rozšiřitelný o aplikace. Objednáte si pizzu a na mapě sledujete, jak se k vám blíží. To je Messenger Platform.

26.  3.  2015 | Čížek Jakub | 26

Inbox: Takhle se má podle Googlu pracovat s e-maily

Inbox: Takhle se má podle Googlu pracovat s e-maily

Google Inbox je čtečka pro Gmail. Funguje odděleně a nabízí bohatší pohled na e-mail než jen jako na prostý chronologický seznam doručených zpráv.

24.  10.  2014 | Čížek Jakub | 5