Oskar Vodafone oficiálně představil službu Flexistrop

O službě Flexistrop jsme na MobilManii poprvé napsali před týdnem. Neznali jsme tehdy ještě termín spuštění, vědělo se jen o prosinci. Dnes Oskar Vodafone tuto službu oficiálně představil.

Tisková zpráva

  • FlexiStrop – nový nástroj kontroly výdajů pro tarifní zákazníky. Zablokuje telefonní číslo po dosažení individuálně nastaveného limitu.
  • FlexiStrop – odstranění další bariéry přechodu z předplacené karty na tarif.

Praha, 8. prosince 2005 – Tarifní zákazníci Oskar Vodafonu mohou mít svůj telefonní účet opět více pod kontrolou. Nemusí utratit nad rámec svého paušálu více, než chtějí. Oskar Vodafone totiž přichází s dalším kontrolním nástrojem pro tarifní zákazníky. Představuje FlexiStrop.

S touto bezplatnou službou si zákazníci mohou nastavit libovolnou nejvyšší částku, kterou chtějí provolat na každém telefonním čísle na jejich zákaznickém účtu. Pokud takového limitu dosáhnou, telefonní číslo jim bude zablokováno. Služba FlexiStrop je tedy vhodná například pro malé a střední podniky nebo rodiny, kdy je na jednom zákaznickém účtu více telefonních čísel využívaných upovídanými zaměstnanci či dětmi.

Po dosažení 50% nastavené výše FlexiStropu je majitel SIM karty samozřejmě informován a to zdarma textovou zprávou. Po 100% vyčerpání nastaveného limitu je karta zablokována a funguje jen pro přijímání hovorů a zpráv. V případě firemních zákazníků může být SMSkou také informován administrátor účtu.

FlexiStrop může být nastaven v celých stokorunách už od 100 Kč pro jedno telefonní číslo a to až do výše Volacího limitu daného zákaznického účtu. Po nastavení přes jakýkoliv kanál Oskarovy Samoobsluhy (Internetová, Hlasová, SMS, Kapesní) se aktivuje od nejbližšího zúčtovacího období.

SIM kartu lze také snadno odblokovat. Odblokování přitom může provést pouze ten, kdo zná heslo zákaznického účtu (v případě firemních zákazníků jde o administrátorské heslo). Odblokováním se FlexiStrop  pro dané zúčtovací období automaticky ruší. Pro další období je nutné ho opět znovu aktivovat. Výši limitu je možné průběžně měnit, maximálně však třikrát v rámci jednoho zúčtovacího období.

Tento kontrolní nástroj je pouze orientační. Zákazník by měl počítat se standardním zpoždění v účtování služeb, například při roamingu. FlexiStrop počítá částky bez DPH. FlexiStrop také neblokuje při dosažení nastaveného limitu v průběhu využívání služby, například uprostřed hovoru, nezapočítává paušály, jednorázové platby ani služby, které má zákazník zdarma.

Služba FlexiStrop navazuje na stávající službu FlexiLimit, která po dosažení nastaveného limitu číslo neblokuje, pouze zasílá informační SMS. Nástroj Flexilimit je také ode dneška dostupný i pro programy Dohoda s Oskarem a Slyším Vás. Vedle těchto kontrolních nástrojů mohou zákazníci využívat i službu Chytrý přehled, která informuje o počtu provolaných minut, o počtu poslaných SMS, o počtu zbývajících volných minut, atd.

Diskuze (18) Další článek: Nokia uvolnila novou verzi PC Suite

Témata článku: Oskar, Nový nástroj, Telefonní účet, Dohoda s Oskarem, Voda, Vodafone


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11