Oskar Vodafone: svezte se tramvají zdarma (+ fotky)

Ve fóru se objevila objevila diskuze upozorňující na zajímavou akci Oskara. Od pondělka až do 4. prosince se v Praze můžete povozit speciální červenou tramvají linky č. 77 úplně zdarma.

Tramvaj je v provozu denně od 8.00 do přibližně 18.00 hod a v šedesátiminutovém intervalu jezdí po trase Náměstí Bratří Synků – I.P.Pavlova – Karlovo náměstí – Václavské náměstí – Bílá labuť – Vltavská – Strossmayerovo náměstí – Malostranská – Újezd – Národní třída – Karlovo náměstí – Albertov – Náměstí Bratří Synků.

Oživeno: Získali jsme fotografie Oskarovy tramvaje. Celý druhý vůz je naplněn velkými reklamními číslicemi. Další novinkou je, že tramvaj se 5. prosince přejmenuje na šalinu a zamíří do Brna. Zde bude jezdit až 11. prosince na trase Zvonařka, Hlavní nádraží, Mendlovo náměstí, Vozovna Pisárky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Zdarma, Vodafone, Hlavní nádraží, Oskar, Voda

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

Včera | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8