Oskar: volání mezi firemními mobily zdarma

Tisková zpráva, Praha 29. 9. – Oskarovi firemní zákazníci si budou moci od prvního října volat ve svých firmách bez jakéhokoliv omezení. Nová služba VPN Firma bez limitu nabízí za paušál 300 korun měsíčně (bez DPH) možnost  telefonovat mezi firemními mobily za nula korun za minutu.

 „Tato služba je ideální pro všechny firmy, kde je nutná intenzivní telefonická komunikace mezi zaměstnanci – jde tak například o stavební firmy, kurýrní a dopravní firmy, firmy poskytující služby a podobně,“ říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci.  

Každý firemní zákazník s tarifem Na jistotu nebo Na zisk si už nyní mohl za měsíční paušál 40 korun bez DPH pořídit ke každé firemní SIM kartě službu VPN Firma, která umožňovala volat mezi firemními mobily za korunu za minutu (bez DPH). Když si nyní připlatí na SIM kartu 260 korun, budou jeho zaměstnanci mezi sebou telefonovat zcela zdarma.

Služby VPN Firma bez limitu je součástí Oskarova balíku Finanční asistent zaměřeného na kontrolu firemních nákladů.

„Tato služba vychází z Oskarova dlouhodobého cílení klientely ze sektoru malých a středních firem. Oskar jako první na trhu uvedl specializované firemní tarify a chce být i nadále partnerem, který pomáhá co nejlépe fungovat firmám v tomto segmentu,“ říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci.

VPN Firma bez limitu je konkrétním výsledkem průzkumu Máte velké plány, který Oskar zorganizoval. Ten ukázal, že malí a střední podnikatelé využívají ze všech komunikačních prostředků  nejvíce právě mobilní telefon a přes třetinu jejich pracovních telefonátů tvoří hovory s kolegy z firmy. „Samozřejmě jsme o podobné službě uvažovali delší dobu, ale průzkum nám potvrdil naší hypotézu a pomohl  službu optimálně nastavit,“ vysvětluje Igor Přerovský.

VPN Firmu bez limitu mohou Oskarovi zákazníci využívat až do konce roku 2004.  „Záleží tedy na dravosti jednotlivých podnikatelů, kolik se jim podaří ušetřit. Aktivují-li si službu hned na začátku října, mohou ji používat celých 15 měsíců,“ říká Igor Přerovský. Od 1. ledna 2005 budou všechny SIM karty s aktivovanou službou VPN Firma bez limitu převedeny zpět na základní VPN Firmu.


MobilMania komentuje

Volání zdarma je lákavé, ale jako vždy je zde něco za něco. Vzhledem k dalšímu paušálnímu poplatku 300 Kč/měsíc se tato služba vyplatí až v případech, kdy zaměstnanci v rámci firmy provolají kolem tří set minut měsíčně. Z tohoto pohledu to už není služba pro každého, některé skupiny uživatelů, kteří často v rámci firmy komunikují prostřednictvím mobilních telefonů, ji ale využijí.

Diskuze (10) Další článek: T-Mobile v říjnu nabídne čtyři nové telefony

Témata článku: Zdarma, Volání, Oskar, Mez, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11