Oskar: zahrajte si piškvorky se soupeřem na dálku

21. srpna 2003 – Po cestě do práce novinky z bankovní branže. V práci nějaký ten vtip pro kolegy. Přes poledne partie dámy s kolegou z firmy na druhém konci města. Cestu z práce si zkrátit řešením logické úlohy.
 
Tak by mohl ode dneška teoreticky vypadat rozvrh pravidelného uživatele Oskarova wapu, který bude chtít vyzkoušet všechny novinky připravené mobilním operátorem ve spolupráci se svými partnery v rámci programu OskarZóna. Právě v sekci OskarZóna Oskarova WAPu lze všechny nové služby najít.

Banky.cz je informační server o českém i světovém bankovnictví.  Služba má dvě sekce: Aktuality a publicistiku. V aktualitách najdete krátké novinky z branže, publicistika se obsáhleji věnuje vybraným problémům.

Vtipník je (překvapivě) nový portál pro vyhledávání vtipů: anekdoty řazené podle kategorií i nejnověji přidané vtípky.
 
Rozdat si to s živým soupeřem v piškvorkách nebo dámě umožňuje služba Deskové Hry. Z wapové adresy si stáhnete do mobilu příslušnou java aplikaci a můžete vyzvat na souboj kolegu z bývalé firmy.

Jak odměřit pomocí tří- a pětilitrové láhve jeden litr není zdaleka ta nejsložitější úloha v Kvízech a Hádankách. Logické úlohy rozčleněné podle složitosti mohou pobavit dospělé, stejně jako potrápit děti.

Všechny nové služby vzešly z výběru OskarZóny. Na ní může jakýkoli vývojář prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit Oskarovi svou originální aplikaci. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji operátor svým zákazníkům. Autor služby získává podíl na tržbách. To je zvláště zajímavé, pokud se podaří dodavatelům prosadit na Oskarův WAP více služeb. Například  autor Kvízů a Hádanek se už v OskarZóně uplatnil s portálem Paní na Hlídání. Služba umožňuje vyhledat a objednat si hlídání pro děti. 

Diskuze (5) Další článek: Test: Hi-Tech sluchátko za zajímavou cenu

Témata článku: Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21