Oskar znovu komplikuje odesílání SMS z webu

Jen pár dnů poté, co Oskar začal ve své webové SMS bráně požadovat opisování kontrolního textu, se takřka všechny programy pro posílání zpráv přizpůsobily a daly se používat stejně jako dřív. Operátor totiž v kontrolním kódu používal stejné písmo se stejnou výškou, barvou, umístěním - prostě žádná komplikace.

Zkuste se ale podívat na stránku pro odesílání SMS z webu teď. Každá číslice má jiný font, jinou barvu, jinou polohu, jiné natočení. Stránka oskar.1984.cz už nefunguje, stejně jako několik dalších služeb, které jsem teď vyzkoušel. S novým zabezpečením si ale poradil třeba DreamCom SE, který vyžaduje ruční opsání kódu; jednoduše ukáže obrázek jako na webu.

Kdo teď vyhraje: Oskar nebo provozovatelé služeb, které jsou na jeho SMS bráně založené?

Diskuze (47) Další článek: To nejlepší z Poradny MobilManie

Témata článku: SMS, Oskar, Web, Odesílání


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80